به پایگاه خبری تحلیلی رهنما خوش آمدید.      آخرین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری تحلیلی رهنما دنبال کنید.      
اعتصابات اجباری
علیرغم صرف هزینه­ های مالی عظیم، تلاش فراوان و تبلیغات گسترده­ای که دشمنان به نام خونخواهی از مهسا امینی و در واقع با هدف کاسبی از خون او در رسانه ­های رسمی، شبکه ­های اجتماعی و حتی فضای عینی به راه انداختند، تجمعات خیابانی در هیچ کدام از شهرهای کشور با استقبال عمومی مواجه نگردید.
بازی­های رایانه­ای را جدی بگیریم
مروری بر وضعیت بازی­های رایانه ­ای در ایران
سرمایه ­گذاری بر روی بازی­های داخلی با محتوای غنی و حمایت از بازی ­سازهای ایرانی می­تواند به خلق الگوهای بومی و ورود ایران به این صنعت پر سود کمک نماید و نه تنها از خروج ارز جلوگیری نماید،بلکه به عاملی برای ارزآوری تبدیل گردد.
دفاع مقدس در نبرد ذهن‌ها
امام روح‌الله(قدس سره) در پیام خود خطاب به مردم ایران به مناسبت سالگرد کشتار خونین مکه و قبول قطعنامه 598 فرمودند: «ما می‌گوییم تا شرک و کفر هست، مبارزه هست. و تا مبارزه هست، ما هستیم.»
ضرورت نظارت بر تبلیغات اینفلوئنسرها
یکی از تولیدات و چالش های فضا مجازی، تولید پدیده‌ شومی بود به نام «شاخ‌های مجازی» است که تاثیر بسیار زیادی روی احساسات، افکار و تصمیم های مخاطبان و دنبال کنندگان خود دارند؛
فیک نیوزها از کجا می آیند؟
امروزه روند رو به رشد فیک­نیوزها در شبکه­ های اجتماعی به یکی از چالش­های مهم مرتبط با فضای مجازی تبدیل شده است.
بایسته¬های مواجهه والدین با تلفن¬های هوشمند
این روزها تلفن­های همراه نه تنها به جزئی جدایی ناپذیر از زندگی ما بزرگسالان تبدیل شده­ است، بلکه در حال حاضر بسیاری از نوجوانان و حتی کودکان نیز وابستگی بی­حدو حصری را به این وسایل الکترونیکی تجربه می­کنند.
آخرین مطالب