به پایگاه خبری تحلیلی رهنما خوش آمدید.      آخرین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری تحلیلی رهنما دنبال کنید.      
عکس/طوفان و سیل چه بر سر
سخنگوی وزارت کشور دولت وفاق ملی لیبی به ریاست فتحی پاشاغا اعلام کرد که فقط در شهر «درنه» از جمله شهرهای طوفان زده شرق لیبی، بیش از ۵هزار و ۲۰۰ نفر جان خود را از دست داده‌اند.
عکس/مراکش یک روز بعد از زلزله مرگبار
وزارت کشور مغرب بامداد امروز یکشنبه اعلام کرد که تعداد قربانیان زمین‌لرزه شدید در این کشور به ۲۰۱۲ کشته و ۲۰۵۹ زخمی افزایش پیدا کرده است؛ حال برخی از زخمی‌ها وخیم گزارش می شود.
مراسم تجلیل از مدال‌آوران و قهرمانان ورزشی
مراسم تجلیل از مدال‌آوران و قهرمانان ورزشی و بدرقه کاروان اعزامی به بازی‌های آسیایی هانگژو صبح امروز دوشنبه (۲۰ شهریور ۱۴۰۲) با حضور آیت الله رئیسی، رئیس جمهور در سالن اجلاس سران برگزار شد.
نخستین همایش اقتصاد تعاونی ایران/عکس
همایش اقتصاد تعاونی ایران با حضور ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران و مقامات بلندپایه کشور، مدیران و کارشناسان ارشد، روسای اتاق‌های تعاون کشور و اعضای اتاق های تعاون سراسر کشور و مدیران عامل اتحادیه ها و تعاونی ها، ۱۹ شهریورماه ۱۴۰۲ در مرکز همایش های بین المللی صداو سیما برگزار شد.
دیدار اعضای ستاد کنگره ملی بزرگداشت ۳۴۰۰ شهید استان اردبیل با رهبر معظم انقلاب
متن بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار اعضای ستاد کنگره ملی بزرگداشت ۳۴۰۰ شهید استان اردبیل که در تاریخ یک‌شنبه ۲۲ مرداد ۱۴۰۲ برگزار شده بود، صبح امروز در محل برگزاری همایش در اردبیل منتشر شد.
آخرین مطالب