به پایگاه خبری تحلیلی رهنما خوش آمدید.      آخرین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری تحلیلی رهنما دنبال کنید.      
کلیپ شماره ۴۴/  سرگرمی یا جنگ
اکنون جهان وارد دوره جدیدی از جنگ ها شده است که پایه آنان بر رایانه و موبایل است. حجم عظیمی از بازی های رایانه ای و موبایلی به کمک سازمان های جاسوسی و نیروهای نظامی آمده اند تا در جنگ‌سالاری نوین به پیروزی بدون نبرد دست یابند. بیش از ۲۰ میلیون پسر و دختر ایرانی مشغول بازی‌های رایانه‌ای هستند و سالانه ۱۴.۶ میلیارد ساعت از وقت خود را صرف بازی‌های رایانه‌ای و تلفن همراه می‌کنند.
کلیپ ۴۲ / عروسک دست ساز
ناگاه پاپ اوربان دوم به اسم حمایت از مسیحیان و دفاع از آزادی مسیحیت در سیطره سلجوقیان دستور قیام علیه مسلمانان داد. جنگی که به بهانه مذهبی شروع شده بود چند قرن به طول انجامید و صدها هزار نفر را به کام مرگ کشاند. گرچه که هدف پاپ اوربان دوم نه دفاع از مذهب بلکه نجات امپراتوری بیزانس از خطر سقوط بود.
مجله تصویری شماره ۳۱
مجله تصویری شماره ۳۱/ تبلیغ و تبیین / منافع ملی از دریچه دیپلماسی متوازن و پویا /حادثه کربلا الگویی برای آزادگان جهان
کلیپ شماره ۴۱/ هیئت کانون جهاد
در سال‌هاي اخير جريان‌هايي انحرافي تلاش کرده‌اند تا هيئت‌هاي مذهبي را از روح و جوهره خود جدا سازند. يکي از انحرافات ارائه الگويي از هيئت است که مي‌توان آن را "هيئت سکولار" ناميد. در هيئت سکولار، قرائتي از نهضت امام حسين(ع) ارائه مي‌شود که در آن نسبتي بين اسلام و سياست وجود ندارد. اهداف قيام حسيني استحاله شده و مبارزه با ظلم و زياده خواهان عالم به فراموشي سپرده مي‌شود. و در آن خبري از شناخت دشمن و مبارزه با يزيد زمان شنيده نمي‌شود!
مجله تصویری شماره ۳۰
مجله تصویری شماره ۳۰/ یک بام و دو هوایی دموکراسی /دیپلماسی پویای دولت سیزدهم/الزامات تحول در دستگاه قضا
آخرین مطالب