به پایگاه خبری تحلیلی رهنما خوش آمدید.      آخرین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری تحلیلی رهنما دنبال کنید.      
یک کارشناس حیات وحش گفت: ادعای حامیان سگ‌ها مبنی بر اینکه حضور سگ‌های ولگرد مانع از ورود حیوانات وحشی به محیط زندگی انسان می‌شود کذب است چرا که این سگ‌ها می‌توانند دلیلی برای جذب حیوانات وحشی به محل زندگی انسان‌ها و طعمه لذیذ حیوانی مانند پلنگ باشند.
سیل در منطقه کن و امامزاده داوود (ع)
سیل شب گذشته در منطقه کن و امامزاده داوود(ع) تاکنون ۶ کشته و ۱۴ مفقود در پی داشته است؛ به گفته مسئولان بارندگی عصر امروز پنجشنبه نسبت به بارش شب گذشته شدیدتر است و به همین دلیل از ساکنان این محدوده خواسته شده فوراً منازل خود را ترک کنند.
جزئیات
رئیس پلیس راهور فراجا با بیان اینکه شهید مرتضوی در زمان فراغت خود برای کمک به مخارج زندگی اقدام به مسافرکشی می‌کرده است، گفت: ۳ مرد جوان به عنوان مسافر، سوار بر خودروی شهید مرتضوی شدند و این مامور پلیس را از ناحیه کتف هدف شلیک گلوله قرار دادند!
جمعیت "سگ‌های ولگرد" در مناطق مختلف کشورمان در پناه اقدامات افراد مدعی حمایت از حقوق سگ‌ها به‌صورت وحشتناکی در حال افزایش است و هر روز شاهد انتشار اخباری از دریده شدن کودکان و حتی بزرگ‌سالان توسط این سگ‌ها هستیم، روندی که در حال تبدیل به فاجعه ملیست!
آخرین اخبار زلزله‌ هرمزگان؛ تعداد فوتی‌ها به ۵ نفر رسید/ ادارات شنبه تعطیل هستند/کنکور برگزار می‌شود+فیلم و تصاویر
از ساعت ۲ بامداد امروز شنبه ۱۱ تیر تاکنون ۲۰ زلزله هرمزگان را لرزانده که ۳ مورد از این زمین‌لرزه‌ها بیش از ۶ ریشتر قدرت داشته است. این زلزله‌ها در بخش‌هایی از کشور امارات نیز احساس شده است.
وقتی سگ‌های خانگی، مخلّ عملیات سگ‌های آموزش‌دیده می‌شوند/ دغدغه جست‌وجوی مفقودان «متروپل» یا طمع جذب فالوور؟
فیلمی در فضای مجازی دست‌به‌دست می‌شود که نشان می‌دهد فردی، سگ خانگی‌اش را به محل ساختمان متروپل برده و می‌گوید از صبح ۸ نفر را زیر آوار پیدا کرده! این ادعای کذبی است، چون سگ او یک سگ معمولی است و هر سگی نمی‌تواند روی آوار برود و عملیات جست‌وجو انجام دهد. سگ‌های ما حداقل ۲ سال آموزش‌های سخت را می‌گذرانند تا بتوانند سگ جست‌وجوگر یا زنده‌یابِ روی آوار باشند.
آخرین مطالب