به پایگاه خبری تحلیلی رهنما خوش آمدید.      آخرین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری تحلیلی رهنما دنبال کنید.      
یک لحظه شادی، یک عمر حسرت و پشیمانی/ ۱۷ فوتی و ۹۲۴ مصدوم در حوادث چهارشنبه‌سوری امسال/۹۱ مورد قطع عضو، ۲۶۶ مورد آسیب به چشم، ۲۸۲ مورد سوختگی +عکس و فیلم
آخرین اخبار از شب چهارشنبه آخر سال؛
بر اساس اعلام سازمان اورژانس، تعداد کل مصدومان و فوتی مرتبط با حوادث چهارشنبه‌ سوری در کل کشور، ۹۲۴ نفر مصدوم و تعداد فوتی‌ها نیز ۱۷ نفر است.
یک کارشناس حیات وحش گفت: ادعای حامیان سگ‌ها مبنی بر اینکه حضور سگ‌های ولگرد مانع از ورود حیوانات وحشی به محیط زندگی انسان می‌شود کذب است چرا که این سگ‌ها می‌توانند دلیلی برای جذب حیوانات وحشی به محل زندگی انسان‌ها و طعمه لذیذ حیوانی مانند پلنگ باشند.
سیل در منطقه کن و امامزاده داوود (ع)
سیل شب گذشته در منطقه کن و امامزاده داوود(ع) تاکنون ۶ کشته و ۱۴ مفقود در پی داشته است؛ به گفته مسئولان بارندگی عصر امروز پنجشنبه نسبت به بارش شب گذشته شدیدتر است و به همین دلیل از ساکنان این محدوده خواسته شده فوراً منازل خود را ترک کنند.
جزئیات
رئیس پلیس راهور فراجا با بیان اینکه شهید مرتضوی در زمان فراغت خود برای کمک به مخارج زندگی اقدام به مسافرکشی می‌کرده است، گفت: ۳ مرد جوان به عنوان مسافر، سوار بر خودروی شهید مرتضوی شدند و این مامور پلیس را از ناحیه کتف هدف شلیک گلوله قرار دادند!
جمعیت "سگ‌های ولگرد" در مناطق مختلف کشورمان در پناه اقدامات افراد مدعی حمایت از حقوق سگ‌ها به‌صورت وحشتناکی در حال افزایش است و هر روز شاهد انتشار اخباری از دریده شدن کودکان و حتی بزرگ‌سالان توسط این سگ‌ها هستیم، روندی که در حال تبدیل به فاجعه ملیست!
آخرین مطالب