به پایگاه خبری تحلیلی رهنما خوش آمدید.      آخرین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری تحلیلی رهنما دنبال کنید.      
فضای مجازی در خدمت ترویج کتابخوانی
نمایشگاه کتاب تهران به عنوان یکی از بزرگترین رویدادهای فرهنگی ایران هرساله در اردیبهشت ماه برگزار می شود. امسال نیز این رویداد فرهنگی در اردیبهشت ماه برگزار شد و طبق آمارها، پس از چندین سال ملاحظات کرونایی، با استقبال بسیار خوبی نیز همراه گردید.
روز به یاد ماندنی نمایشگاه کتاب
نگاهی به بازدید رهبر حکیم انقلاب از نمایشگاه کتاب، بعد از ۳ سال؛
هفته گذشته و در نخستین روزهای گشایش سی و چهارمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران بود که رهبر معظم انقلاب، در یک صبح بهاری و بعد از سه سال، به نمایشگاه آمدند و به مدت حدود سه ساعت از غرفه‌های ناشران مختلف بازدید و با اهالی کتاب گفتگو کردند.
از حافظ و فردوسی تا جلال آل‌احمد در نمایشگاه کتاب / از همراهی تماشاگران اجرای‌مان هیجان‌زده و خوشحالیم
نمایشگاه کتاب تهران میزبان نمایش «ریشه‌های ادبیات فارسی» با پنج شخصیت ادبی برجسته و معروف کشور یعنی فردوسی، سعدی، حافظ، خیام و جلال آل‌احمد (به عنوان نماینده شخصیت‌های ادبی عصر معاصر) است
زنان و دختران نشان دادند به قانون پایبند هستند/ هر که بخواهد در جامعه فساد ایجاد کند باید جامعه را از آن مصون کرد
رئیسی در آیین افتتاح نمایشگاه بین المللی قرآن:
رئیس جمهور گفت: حشر و نشر با قرآن در زندگی انسان سالک جریان دارد. خداوند به موجب رحمانیه خود ارسال رسول و انزال کتب داشته است. قرآن کریم جلوه رحمانی وجود مقدس پروردگار است.
نمایشگاه کتاب تهران بهترین فرصت برای دیدن ایرانِ واقعی است
یاسر احمدوند بیان کرد: نمایشگاه کتاب تهران، بهترین فرصت برای دیدنِ ایران واقعی است. علاقه‌مندی مردم ایران به فرهنگ، کتاب و کلمه با حضور میلیونی در نمایشکاه کتاب به تصویر کشیده می‌شود که بهترین نمود و تجلی از فرهنگ ایرانی – اسلامی است.
آخرین مطالب