به پایگاه خبری تحلیلی رهنما خوش آمدید.      آخرین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری تحلیلی رهنما دنبال کنید.      
اختلال محاسباتی دشمن
روایتی از مهندسی ضدامنیتی دشمنان
آشوب­های اخیر درس­ها و عبرت­های فراوانی برای ناظران سیاسی دارد
هنر در خدمت پلیس
نگاهی به یک تاکید مهم از سوی فرمانده جدید فراجا؛
سینما و تلویزیون به عنوان آشکارترین عرصه‌های هنری، نقش پیشتاز در نقد عالمانه پلیس و نیز ارائه تصویری روشن، واقع‌بینانه و متعهدانه از سختی‌های کار پلیس دارد.
سلیمانی، انسان مسلمان در تراز جمهوری اسلامی
آنچه ما از شهید سلیمانی بگوییم در واقع از حضرت ابی‌عبدالله الحسین علیه‌السلام، حضرت امام خمینی و حضرت امام خامنه‌ای گفته‌ایم؛ چرا که او آینه‌دار طلعت خورشید بود و البته چه نیکو آینه‌داری! آن‌گونه به قامت ایستاد که خود دیده نشود.
9 دی به روایت امروز
نه دی؛ روز شکست فتنه از مردم
مقام معظم رهبری(مدظله العالی) حرکت ۹ دی را عامل در هم پیچیده‌شدن بساط فتنه و فتنه‌گران و حادثه ای ماندنی در تاریخ معرفی می‌کنند.
تکرار جنایت منافقین؛ ورود مسلحانه اغتشاش‌گران برای انتقام از مردم/ تکلیف نهادهای امنیتی و انتظامی چیست؟
اتفاقی دو هفته گذشته در کرج شاهد آن بودیم و شب گذشته در حمله تروریستی در ایذه و اصفهان به اوج خود رسید و مردم هدف شلیک گلوله قرار گرفتند، ورود دشمنان به فاز تروریستی و مسلحانه است.
زن، زندگی، آزادی را چگونه باید فهمید؟
با این موضوع که شعار زن، زندگی، آزادی از کجا تولید شد و شعاع حامیانش کجا هستند، دعوایی نمی‌کنیم، اما مراد از آن‌را مبتنی بر گذر زمان و مطالبات ذیل آن باید به‌درستی فهمید و به قضاوت نشست.
بازگشت به تنظیمات پیشین
واکاوی تشدید حمایت علنی آمریکا از آشوب­ها
«حمایت صریح از اغتشاشگران» این رویکرد همیشگی کاخ سفید نسبت به نا آرامی­ها در کشور است؛ این بار نوبت به رخدادهای شهریور ماه رسیده است .
آخرین مطالب