به پایگاه خبری تحلیلی رهنما خوش آمدید.      آخرین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری تحلیلی رهنما دنبال کنید.      
عکس/ صفحه نخست روزنامه‌های سه‌شنبه ۲۴ آبان
ترکیب تروریست‌ها تجزیه شد، جوکر الیزه، باجگیری از کسب‌وکار‌های آنلاین، حمایت از تجزیه‌طلبان اروپا و آمریکا ظرفیت بزرگی برای پاسخ به دشمن، از جمله تیتر‌های روزنامه‌ها در روز سه‌شنبه ۲۴ آبان ماه است.
عکس/ صفحه نخست روزنامه‌های سه‌شنبه ۱۱ مرداد
سرمایه‌گذاری ۱۸ میلیارد دلاری برای ساخت دو پتروپالایشگاه، ایران می‌تواند بمب اتم بسازد اما در دستور کار نیست، اینجا چراغی روشن است از جمله تیترهای نخست صفحه اول روزنامه های امروز است.
گردان‌های «سیدالشهداء»: گفت‌وگوی استراتژیک آمریکا با بغداد بی‌معنی است
سخنگوی گردان‌های «سیدالشهداء(ع)» عراق پیشنهاد اخیر آمریکا به بغداد برای گفت‌وگوی استراتژیک دو کشور درباره ابقای نیروهای آمریکایی در عراق را «بی‌معنی» خواند و گفت که پس از مصوبه پارلمان عراق، آمریکا باید نیروهای خود را از عراق خارج کند.
از همه‌ شما تشکّر میکنم؛ ملّت ایران را شاد کردید
پیام رهبر انقلاب به مدال‌آوران کاروان ورزشی ایران:
رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی خطاب به مدال‌آوران کاروان ورزشی ایران در هجدهمین دوره‌ بازی‌های آسیایی، موفقیت آنان را تبریک گفته و از ایشان تقدیر کردند.
وقت مطالبه آرمان‌ها
نیروهای مؤمن و انقلابی، چگونه می‌توانند شرایط موجود را تبدیل به یک «فرصت استثنائی» برای جبهه‌ انقلاب کنند؟
جامعه‌ی زنده و رو به حرکت، با "چالش" مواجه است. در حرکت است که چالش‌ها به سراغ انسان می‌آید. انسانی که در پای قله‌ی کوه ایستاده و از همان پایین، صرفا به قله نگاه می‌کند که با مسئله و چالشی مواجه نیست.
«بسته» اروپا و «بن‌بست» منافع ایران
به دنبال عهد شکنی آمریکا، طرف اروپایی در اظهاراتی متناقض مواضعی متفاوت در مورد برجام گرفت تا آنجا که با دادن بسته پیشنهادی خود به ایران رییس جمهور کشورمان که همواره نگاه خوشبینانه به طرف اروپایی پس از خروج آمریکا از برجام داشت، به صراحت گفتند: این بسته مایوس کننده است.
چالش‌های فرصت ساز
بحران شناسی و یا به تعبیر دیگر شناخت ماهیت بحران بخش مهمی از فرآیند پژوهش‌های مربوط به این حوزه را به خود اختصاص می‌دهد. پژوهشگران معتقدند با اینکه وضعیت بحرانی و چگونگی ظهور و بروز آن در عرصه های، سیاسی، نظامی، امنیتی، اقتصادی، زیست محیطی و ... متفاوت است با این حال ویژگی‌های مشترکی را در مورد بحران در این عرصه‌ها می‌توان لحاظ نمود.
آخرین مطالب