به پایگاه خبری تحلیلی رهنما خوش آمدید.      آخرین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری تحلیلی رهنما دنبال کنید.      
سواحل مکران‌ بر مدار توسعه/ مهندسی توسعه ‌از بندر جاسک تا بندر چابهار/ ابرپروژه‌هایی که منطقه را آباد می‌کند
گزارش ویدئویی
سواحل راهبردی مکران که مورد تأکید رهبر انقلاب است حالا میزبان استراتژیک‌ترین پروژه‌های عمرانی جمهوری اسلامی ایران است، این گزارش ویدئویی مروری بر اهمیت این سواحل، وضعیت پروژه‌ها و نقش حیاتی آن برای آینده کشور دارد.
انتقاد قوه قضائیه از معرفی قطره چکانی متخلفان ارزی/ ۴۴۵ متخلف ارزی بازداشت شدند
معاون قضایی دادستان تهران با بیان این که قوه قضاییه با روش قطره چکانی معرفی متخلفان ارزی موافق نیست گفت: برای ۲۵۰ متخلف ارزی که بانک مرکزی معرفی کرده است هزار و ۲۰۰ پرونده تشکیل و برای هزار نفر هم قرار تأمین کیفری صادر شده و ۴۴۵ نفر هم بازداشت شدند.
افزایش ۲۲ درصدی قیمت خودرو پس از دستورات تلفنی روحانی + جدول
تاثیر دستورات روزهای جمعه
قیمت محصولات ایران‌خودرو و سایپا در بازار از زمانی که آقای روحانی در ۲۶ اردیبهشت دستور ساماندهی قیمت خودرو را صادر کرد، تاکنون افزایش ۲۲درصدی و به طور متوسط بیش از ۴۰ میلیون تومانی کرده است.
بانک مرکزی: اطلاعات ۲۵۰ صادرکننده را به مرجع قضایی دادیم/ بعد از شکایت هم از بازگشت ارز اجتناب می‌کنند
بانک مرکزی در مرحله اول اطلاعات مربوط به ۲۵۰ نفر شخص حقیقی و حقوقی، که بخشی از مجموع ۲۷ میلیارد دلار ارز صادراتی را برنگردانده‌اند، را به مرجع قضایی ارسال کرده و حتی بعد از شکایت نیز کماکان از برگشت ارز اجتناب کرده‌اند.
رفع ابهام از جزئیات طرح جدید مالیات بر خانه‌های خالی/ ایرادات قانون قبلی چگونه رفع شد؟
در شرایطی که طرح 2 فوریتی اصلاح ماده 54 مکرر قانون مالیات‌های مستقیم معروف به «مالیات بر خانه‌های خالی» به رفع نقاط ضعف طرح اصلاحیه سال 94 پرداخته است، رفع ابهام از جزئیات این طرح منجر به تسهیل شرایط اجرای آن خواهد شد.
نقش رژیم صهیونیستی در جنجال‌های رسانه ای علیه توافق ۲۵ ساله با چین/ حریری: اگر توافق با چین استعماری است چرا آمریکا حاضر به امضای آن با ایران نیست؟
گفت‌وگو|
مجیدرضا حریری با بیان این که اسرائیل پشت پرده جنجال رسانه ای علیه توافق ۲۵ ساله ایران با چین قرار دارد می گوید اگر توافق با چین استعماری است چرا آمریکا و غرب حاضر به امضای این توافق با ایران نیستند؟
پهلوگیری ۲۰ فروند کشتی حامل کالاهای اساسی در بندر شهید رجایی / تخلیه یک‌میلیون تن انواع کالا تا نیمه تیرماه
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان میزان تخلیه کالاهای اساسی را از بندر شهید رجایی بیش از یک‌میلیون تن اعلام کرد و گفت: تخلیه این کالاها در همسنجی با مدت مشابه سال قبل از رشد ۲۰درصدی برخوردار بوده است.
آخرین مطالب