به پایگاه خبری تحلیلی رهنما خوش آمدید.      آخرین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری تحلیلی رهنما دنبال کنید.      
آموزش ساخت کانال در روبیکا + تصاویر
اپلیکیشن روبیکا یکی از رسانه های قدرتمند داخلی بوده که تمامی قابلیت هایی که در یک گوشی لازم است را برای کاربران ایرانی فراهم کرده تا به سهولت بتوانید به همه چیز دسترسی داشته باشید، موضوعی که در این پست قصد داریم تا به شما عزیزان ارائه دهیم؛ نحوه ایجاد کانال در پیام رسان روبیکا می باشد.
اینستاگرام با کمک خودتان، مسائل خصوصی را عمومی می‌کند
یک مدرس جامعه‌شناسی مطرح کرد؛
این روز‌ها گسترش فضای مجازی علی الخصوص اینستاگرام، الگو‌های جدیدی را وارد فرهنگ ما کرده که بعضاً در سازوکار فرهنگی ما نمی‌گنجد. نبود بستر فرهنگی مناسب برای گسترش این نوع ارتباطات و خلاء آموزش درست در برخورد با رسانه‌های جدید معضلاتی را ایجاد کرده که به مرور زمان بیشتر با آن‌ها درگیر می‌شویم. در این خصوص گفت‌وگویی با خانم «سارا ساسانی»، مدرس جامعه شناسی عکاسی و دانش‌آموخته‌ی جامعه شناسی و پژوهش هنر، داشتیم که در ادامه می‌خوانید:
حمله هکر‌ها به اطلاعات شرکت‌های ترامپ
هکر‌ها ادعا کردند ایمیل‌های منتشر شده روز شنبه حاوی بی ضرر‌ترین اطلاعات در مورد ترامپ بوده و به طور ضمنی اینچنین استدلال می‌کنند که اطلاعات واقعی ضد ترامپ را همچنان در اختیار دارند و هنوز منتشر نکرده اند.
فضای مجازی را دریابید
نگاهی به تشدید ناهنجار یهای اخلاقی در شبک ههای اجتماعی در دوران قرنطینه خانگی
در دوران شیوع کرونا و قرنطینه خانگی با توجه به تعطیلی مدارس و کاهش ساعت فعالیت بسیاری از مشاغل، میزان حضور کاربران در رده‌های سنی مختلف در شبکه‌های اجتماعی افزایش چشمگیری داشته است.
کارویژه رسانه‌ها برای تحقق جهش تولید
تزریق امید ملی
سال ۱۳۹۹ با هزاران امید و باور به آینده‌ای روبه‌جلو و با نام «جهش تولید» به‌عنوان نقشه راه و چشم‌انداز یک‌ساله کشور از سوی مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) آغاز شد.
آخرین مطالب