به پایگاه خبری تحلیلی رهنما خوش آمدید.      آخرین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری تحلیلی رهنما دنبال کنید.      
حمله هکر‌ها به اطلاعات شرکت‌های ترامپ
هکر‌ها ادعا کردند ایمیل‌های منتشر شده روز شنبه حاوی بی ضرر‌ترین اطلاعات در مورد ترامپ بوده و به طور ضمنی اینچنین استدلال می‌کنند که اطلاعات واقعی ضد ترامپ را همچنان در اختیار دارند و هنوز منتشر نکرده اند.
فضای مجازی را دریابید
نگاهی به تشدید ناهنجار یهای اخلاقی در شبک ههای اجتماعی در دوران قرنطینه خانگی
در دوران شیوع کرونا و قرنطینه خانگی با توجه به تعطیلی مدارس و کاهش ساعت فعالیت بسیاری از مشاغل، میزان حضور کاربران در رده‌های سنی مختلف در شبکه‌های اجتماعی افزایش چشمگیری داشته است.
کارویژه رسانه‌ها برای تحقق جهش تولید
تزریق امید ملی
سال ۱۳۹۹ با هزاران امید و باور به آینده‌ای روبه‌جلو و با نام «جهش تولید» به‌عنوان نقشه راه و چشم‌انداز یک‌ساله کشور از سوی مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) آغاز شد.
بازار داغ فروشگاه‌های مجازی در دوران کرونا
درحالی‌که در دوران شیوع ویروس کرونا، بسیاری از مشاغل رونق خود را از دست دادند و افراد زیادی با خطر بیکاری یا کاهش شدید دستمزد مواجه شدند، بازار بسیاری از کسب و کار‌های اینترنتی همچنان داغ است و حتی با مشتریان بیشتری نیز همراه شده است.
کرونا؛ بهانه‌ای برای دین‌ستیزی
از همان روز‌های آغازین که اخبار شیوع ویروس کرونا در ایران منتشر شد و اولین موارد ابتلا و فوت در شهر قم گزارش شد، جریان معاند و ضد دین با فرصت‌طلبی به میدان آمد و سناریو مخربی را طراحی کرد.
از هنر فروشان لس‌آنجلسی تا همدلی زیبای این روزها
گزارش مهم‌ترین موضوعات فضای مجازی در هفته گذشته
بعد از شیوع ویروس کرونا در ایران، به‌تدریج توجه رسانه‌ها و به‌تبع آن عموم مردم به زحمات و فداکاری‌های کادر درمانی به‌عنوان مدافعان سلامت و نیرو‌های خط مقدم مبارزه با این ویروس جلب شد.
آخرین مطالب