به پایگاه خبری تحلیلی رهنما خوش آمدید.      آخرین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری تحلیلی رهنما دنبال کنید.      
بسته بندی و توزیع ۲۰۰۰ بسته معیشتی توسط هلال احمر
صبح امروز آیین بسته بندی و توزیع۲۰۰۰ بسته معیشتی اهدایی خیرین استان تهران با حضور کریم همتی رییس جمعیت هلال احمر و عیسی فرهادی فرماندار تهران برگزار شد. ارزش این اقلام بالغ بر ۲.۵ میلیارد ریال است که برای نیازمندان استان تهران تهیه شده است.
ادامه اعتراضات و خشونت پلیس در آمریکا / عکس
هزاران نفر از مردم آمریکا به رغم برقراری مقررات منع آمد و شد و تهدیدهای رئیس جمهوری این کشور به خیابان‌ها آمده و به تظاهرات خود علیه قتل یک شهروند سیاهپوست توسط یک افسر پلیس ادامه دادند.
مراسم انس با قرآن در اولین روز از ماه مبارک رمضان
در اولین روز از ماه مبارک رمضان، بهار قرآن و موسم ضیافت الهی، مراسم انس با قرآن در مصلای تهران و ارتباط زنده تصویری با حسینیه امام خمینی(ره) با حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی برگزار شد و قاریان قرآن کریم به تلاوت آیات نور پرداختند.
پارک کردن خودروها در پیاده رو به علت نبود جای پارک در حاشیه خیابان ها و پارکینگ های عمومی
پارک ممنوع
با شیوع ویروس کرونا و لغو طرح ترافیک تهران بنا بر تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا علاوه بر شلوغی و ازدحام در خیابان ها ، بیش از پیش جای پارک هم به معضلی تبدیل شده است و متاسفانه برخی از شهروندان با پارک وسیله نقلیه در پیاده روها و حتی خط ویژه اتوبوس باعث ترافیک و مشکل عبور و مرور نفرات شده اند.
بمناسبت روز بزرگداشت سعدی
بمناسبت یکم اردیبهشت روز بزرگداشت سعدی
یکم اردیبهشت ماه سالروز بزرگداشت شیخ اجل سعدی شیرازی است،سعدی شیرازی یکی از شاعران و نویسندگان برجسته قرن هفتم هجری میباشدکه از آثار شاخص وی می توان به بوستان و گلستان اشاره کرد.هر ساله با فرارسیدن یادروز سعدی شیرازی سیرگسترده ای از مردم و عاشقان این شاعر درجوار آرامگاهش گرد هم می آمدند که با توجه به شیوع ویروس کرونا در سال جاری در سراسرکشور تمامی مراکز فرهنگی و تاریخی و مذهبی تعطیل شدند .مجموعه پیش رو گوشه ای از حال و هوای سالهای گذشته و کنونی آرامگاه این شاعر بزرگ را به تصویر کشیده است.
کمک مومنانه برای ماه مبارک رمضان
با نزدیک شدن ماه مبارک رمضان و در راستای منویات مقام معظم رهبری درباره اطعام در ماه مبارک رمضان، بسیج مسجد محمدی و هیات رهروان غدیر اقدام به تهیه ۳۵ بسته موادغذایی برای خانواده های نیازمند کرده اند.
آخرین مطالب