به پایگاه خبری تحلیلی رهنما خوش آمدید.      آخرین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری تحلیلی رهنما دنبال کنید.      
شلیک مرصاد ۱۶ و طبس در رزمایش مشترک سپاه و ارتش
سامانه‌های موشکی مرصاد ۱۶ نیروی پدافند هوایی ارتش و طبس نیروی هوافضای سپاه در رزمایش مشترک پدافند هوایی مدافعان آسمان ولایت، با شلیک موشک‌های پدافندی اهداف متخاصم در منطقه رزمایش را با موفقیت مورد اصابت قرار دادند.
بازدید فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی از خبرگزاری تسنیم
حضور سردار احمد علی گودرزی؛ فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی در خبرگزاری تسنیم
همزمان با نخستین روز از هفته نیروی انتظامی، صبح امروز شنبه ۱۷ مهر سردار احمد علی گودرزی؛ فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی از خبرگزاری تسنیم بازدید کرد.
نشست خبری سخنگوی ناجا
نشست خبری سردار حاجیان سخنگوی نیروی انتظامی به مناسبت هفته ناجا روز چهارشنبه (۱۴ مهر) در ستاد فرماندهی نیروی انتظامی برگزار شد.
مراسم تنفیذ سیزدهمین دوره ریاست‌جمهوری اسلامی
مراسم تنفیذ حکم ریاست جمهوری صبح امروز (سه‌شنبه) در حسینیه‌ی امام خمینی (ره) برگزار شد و رهبر معظم انقلاب اسلامی با تنفیذ رأی ملت، جناب حجّت الاسلام آقای سیّدابراهیم رئیسی را به عنوان ریاست جمهوری اسلامی ایران منصوب کردند.
بیمارستان‌های زاهدان در پیک پنجم کرونا
در پی شیوع ویروس کرونای نوع دلتا در سیستان و بلوچستان و بالارفتن آمار ابتلا و بستری در بیمارستان‌های این استان، احمدزاده دادیار حقوق عامه دادسرای زاهدان به منظور بررسی وضعیت خدمت رسانی از بیمارستان‌های علی ابن ابی طالب و خاتم الانبیاء شهر زاهدان بازدید کرد. یکی از نکات قابل توجه در این بازدید حضور همراهان بیماران در بیمارستان‌ها بود که ضروری است در این زمینه از سوی مسئولان وزارت بهداشت و بیمارستان‌ها تدبیری اندیشیده شود؛ چراکه بی شک حضور و رفت و آمد آن‌ها در بیمارستان‌ها امکان شیوع بیماری را بیشتر خواهد کرد.
تزریق دوز دوم واکسن کرونا به سالمندان
تزریق دوز دوم واکسن کرونا به سالمندان، در مرکز تجمعی واکسیناسیون ایران مال آغاز شده است. وقفه به وجود آمده در روز‌های گذشته باعث ایجاد ازدحام و صف‌های طولانی در این مرکز شده است.
آخرین مطالب