به پایگاه خبری تحلیلی رهنما خوش آمدید.      آخرین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری تحلیلی رهنما دنبال کنید.      
فیلم ۱۱۹/ آتش در لانه شیطان
جریانهای غرب گرا که در طول سالیان گذشته به دنبال بزک کردن چهره غرب بودند در این آشوب ها آمریکایی کاملا ماهیت قلابی آنها فاش شد
فیلم ۱۱۸/ خمینی دیگر
کلیپ های سیاسی
انقلاب‌ها در مسير تداوم و تحول با آفات و آسيب‌هاي متعددي روبرو هستند که يکي از مهمترين آنها تغيير مسير انقلاب پس از مرگ بنيانگذار است. مرگ بنيانگذار مي‌تواند سرآغازي براي فروپاشي يک انقلاب باشد. تغييري که مي‌تواند به استحاله و ارتجاع و حتي پايان انقلاب بينجامد! اتفاقي که در بسياري از انقلاب‌هاي جان رخ داده است!
فیلم ۱۱۶ / انتظار منجی
انسان مضطر و مستاصل امروز بيش از هر زمان ديگر خود را ناتوان مي‌بيند لذا آماده مواجهه با منجي گره‌گشايي است که دردها و غم هاي بشريت را از بين خواهد برد. دنياي پساکرونا دنياي متفاوتي از قبل خواهد بود، دنيايي که در فضاي آن عطر و بوي منجي موعود(عج) بيش از گذشته خواهد پيچيد و يک قدم به ظهور نزديک‌تر خواهيم شد!
فیلم ۱۱۵ / سپاه مردمی
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی
سپاه پاسداران انقلاب اسلامي چهل و يک ‌سالگي خود را مي‌گذراند؛ سپاه در اين مدت فراز و نشيب‌هاي عجيبي داشته و موفقيت‌هاي بسياری کسب کرده است. این همه محصول صبر و استقامت و اخلاصی است که در وجود اين نهال تناور است که اگر نبود نه تنها بارور نمي‌شد، بلکه در همان روزهاي آغازين انقلاب به خاطر دشمني‌هاي بدخواهان انقلاب بارها از پاي درآمده بود.
آخرین مطالب