به پایگاه خبری تحلیلی رهنما خوش آمدید.      آخرین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری تحلیلی رهنما دنبال کنید.      
فیلم ۹۱ / بنزین، رمز تخریب
با آغاز افزایش نرخ بنزین در کشور، منافقین و دشمنان ایران با موج سواری براعتراضات مردمی دست به تخریب امکان عمومی و مردمی زدند.در این کلیپ سردار یدالله جوانی معاون سیاسی سپاه در خصوص ماجرای موج سواری منافقین سخن می گوید.
فیلم ۹۰ / بابیه جدید
رفتار‌های جریان‌هایی مانندالصرخی، یمانی‌ها و شیرازی‌ها یادآور یک مقطع حساس دو قرن پیش در زندگی شیعیان است؛ قریب به ۲۰۰ سال پیش مذهب شیعه شاهد تشکیل فرقه‌ای انحرافی به دست سید علی‌محمد شیرازی که کار خویش را با ادعای بابیت از طرف امام مهدی (عج) آغاز کرد و تا ادعای مقام الوهیت پیش رفت. پایگاه بصیرت / گروه چند رسانه‌ای معاونت سیاسی سپاه
فیلم ۸۹| توطئه شیطان
جبهه امریکایی که در طول سال های اخیر با شکست های مختلف در عراق و سوریه و لبنان و سایر جبهه های نظامی، سیاسی و اقتصادی ناکام بوده اند، در توطئه ای دیگر و با طرح ریزی جدیدی با محوریت سفارت های آمریکا در لبنان و عراق، فتنه جدید منطقه ای را برای انتقام از محور مقاومت را در پیش گرفته اند.
فیلم ۸۸ / سان دیدن فرمانده کل قوا از افسران ارتش
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمانده کل قوا، ساعتی پیش برای شرکت در مراسم مشترک دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه‌های افسری ارتش جمهوری اسلامی ایران، در دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) حضور یافتند.