به پایگاه خبری تحلیلی رهنما خوش آمدید.      آخرین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری تحلیلی رهنما دنبال کنید.      
فیلم ۹۹/ قتل عام خانوادگی؛ جنایت منافقین جلاد
ضمیمه تحلیلی؛ برنامه نقد مستند فتوای محرمانه
فیلم ۴۹/قتل عام خانوادگی؛ جنایت منافقین جلاد این فیلم روایتگروبازسازی شده جنایت منافقین جلاد در به خاک و خون کشیدن یک خانواده است. مادر، فرزند و میهمانان این خانواده معصومانه در این جنایت به شهادت میرسند.
فیلم ۹۷ | سرباز ولایت
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی
فرماندهی کم‌نظیر سردار سلیمانی در میدان بود که افکار عمومی را با چهره «حاج قاسم» آشنا کرد؛ و این سرباز ولایت را به یکی از محبوب ترین چهره ها در نزد ایرانیان تبدیل نمود و البته او تنها یک چهره محبوب برای ایرانیان نبود بلکه ملت های منطقه به او عشق می ورزیدند
فیلم ۹۶| سردار دل‌ها
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی
شهادت سردار سلیمانی توسط دولت تروریستی آمریکا بار دیگر نشان داد که آمریکا ضعیف ترین قدرت در مقابل مقاومت است و به جای جبران شکستهای خود در میدان جنگ، در فرودگاه و خیابانها اقدام به ترور می کند.
فیلم ۱۹۴| بصیرت دینی و عبور از فتنه‌ها
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی
بصیرت مردم در فتنه های متعدد باعث شده است که اثر گذاری تاکتیک های جنگ روانی در میان ملت کاهش یابد،پیروزی نظام در عرصه های مختلف سیاسی،امنیتی و حتی نظامی مرهون این بصیرت است.
فتنه ۸۸ یکی از توطئه هاست که با طراحی پیچیده و هزینه‌های فراوان سعی داشت که مردم را در مقابل نظام قرار دهد فتنه‌ای که حتی برخی از خواص راه خود را گم کرده و در دام دشمن افتادند و پازل دشمن را به اجرا گذاشتند. اما حماسه مردم در نهم دی ۱۳۸۸ نقشه دشمن را ناکام گذاشت برای دانلود کلیپ بر رو
آخرین مطالب