به پایگاه خبری تحلیلی رهنما خوش آمدید.      آخرین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری تحلیلی رهنما دنبال کنید.      
شیب تند کاهش نرخ باروری در ایران
مشاور وزیر بهداشت در امور مامایی نسبت به کاهش نرخ باروری در کشور هشدار داد و برنامه های وزارت بهداشت جهت مراقبت جمعیت و افزایش نرخ باروری ایمن را تشریح کرد
همزمان با میلاد کریم اهل بیت (ع)؛
در آستانه سالروز میلاد کریم اهل بیت، امام حسن مجتبی (ع)، پویش مسجدیِ ضیافت کریمانه اطعام یازمندان در ماه خدا با هشتگ #هر_خانواده_یک_افطاری به راه افتاده است.
خاستگاه همدلی و کمک های مؤمنانه
شیوع بیماری کرونا و درگیر شدن اغلب کشورهای جهان علاوه بر آلام و مصائب انسانی و هزینه‌های مادی که بر نظام‌های سیاسی تحمیل کرد، خود به معیاری برای سنجش قابلیت‌ها و توان آن نظام‌ها و فرهنگ و ارزش‌های حاکم بر آن‌ها تبدیل‌شده است.
دکمه «جهش تولید » در دست خانواده ایرانی
نقش خانواده ها در تحقق شعار سال ۱۳۹۹ چیست؟
سال جدید در حالی در ادامه شعار سال قبل، از سوی رهبر معظم انقلاب به‌عنوان «جهش تولید» نام‌گذاری شده که یکی از مهم‌ترین شئون تحقق این شعار، باور بدنه جامعه به کالای ایرانی و حمایت از محصول داخلی است تا در سایه نیاز بازار، روند تولید محصولات باکیفیت ایرانی نیز رونق بگیرد.
چگونه بدون کلافگی و خستگی در خانه بمانیم؟
با کمی خلاقیت به خرج دادن می توان ساعت های بیشتری از زمان در خانه بودن بچه ها را سرگرم کرد و لحظات آن ها را خاطره انگیز و شاد کرد. نقاشی و رنگ آمیزی از جمله مواردی است که بچه ها آن را دوست دارند و حاضر هستند زمان زیادی را صرف آن کنند
آخرین مطالب