به پایگاه خبری تحلیلی رهنما خوش آمدید.      آخرین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری تحلیلی رهنما دنبال کنید.      
فرمانده ناجا: ادامه اجرای طرح‌های امنیت اخلاقی در دستور کار پلیس
فرمانده ناجا گفت: از طرح‌های امنیت اخلاقی و طرح ناظر یک نباید غافل شویم و پلیس امنیت عمومی باید با جدیت به کار خود ادامه دهد، در طرح ناظر ۲ با مدیران و فروشندگان مغازه‌ها و پاساژ‌ها که ضوابط را اجرا نکنند، برخورد می‌شود.
روحانی نمی‌خواهد محاکمات فراجناحی قوه قضائیه را ببیند؟!
پرونده بانک سرمایه با چندصد متهم از طیف‌های مختلف سیاسی و مسئولیتی که حتی نماینده عمدتاً منتقد قوه قضاییه را مجبور و وادار به شهادت بر بی‌طرفی قوه قضاییه کرده، صرفاً یکی از پرونده‌های کلانی است که در سال‌های اخیر رسیدگی شده است و همچنان ادامه دارد.
پاکسازی قوه قضائیه و افزایش امید اجتماعی
اقدامات یک سال اخیر قوه قضائیه در برخورد قاطع و جدی با مفسدان اقتصادی موجی از امید را در جامعه ایجاد کرده است. طی این دوره که از اواخر دوره ریاست آیت‌الله آملی لاریجانی آغاز و با انتصاب آیت‌الله رئیسی شتاب بیشتری گرفت، پرونده‌های متهمان دانه‌درشت متعددی به سرانجام رسید یا در دست اقدام و محاکمه است.
جزئیات پاداش ۲۰۰ میلیونی برای گزارشگران فساد در مشهد/ عدم اثبات، موجب برخورد با گزارشگر نمی‌شود
عضو شورای شهر مشهد به مشوق‌های آیین‌نامه مبارزه با مفاسد برای گزارشگران اشاره کرد و گفت: تا ۲۰ درصد از منافع مکتسبه ناشی از فساد گزارش شده، به صورت نقد و طی یک ماه به گزارشگر پرداخت می‌شود و ۶ برابر «معاملات جزء» سقف این مسئله در نظر گرفته شده که رقمش در سال ۹۸، حدود ۲۰۰ میلیون تومان است.
آخرین مطالب