به پایگاه خبری تحلیلی رهنما خوش آمدید.      آخرین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری تحلیلی رهنما دنبال کنید.      
رئیسی: جلسه ستاد مقابله با کرونا در عالی‌ترین سطح در صورت نیاز هر روز برگزار شود نه هفته‌ای یک‌بار!
رئیس قوه قضائیه با بیان اینکه اختیاراتی که شورای‌عالی امنیت ملی با تنفیذ رهبر انقلاب برای مدیریت و کنترل بیماری کرونا به مسئولان اجرایی داده اتمام حجت است گفت:جلسه ستاد مقابله با کرونا در عالی‌ترین سطح در صورت نیاز هر روز برگزار شود نه هفته‌ای یکبار!
فرمانده ناجا: ادامه اجرای طرح‌های امنیت اخلاقی در دستور کار پلیس
فرمانده ناجا گفت: از طرح‌های امنیت اخلاقی و طرح ناظر یک نباید غافل شویم و پلیس امنیت عمومی باید با جدیت به کار خود ادامه دهد، در طرح ناظر ۲ با مدیران و فروشندگان مغازه‌ها و پاساژ‌ها که ضوابط را اجرا نکنند، برخورد می‌شود.
روحانی نمی‌خواهد محاکمات فراجناحی قوه قضائیه را ببیند؟!
پرونده بانک سرمایه با چندصد متهم از طیف‌های مختلف سیاسی و مسئولیتی که حتی نماینده عمدتاً منتقد قوه قضاییه را مجبور و وادار به شهادت بر بی‌طرفی قوه قضاییه کرده، صرفاً یکی از پرونده‌های کلانی است که در سال‌های اخیر رسیدگی شده است و همچنان ادامه دارد.
پاکسازی قوه قضائیه و افزایش امید اجتماعی
اقدامات یک سال اخیر قوه قضائیه در برخورد قاطع و جدی با مفسدان اقتصادی موجی از امید را در جامعه ایجاد کرده است. طی این دوره که از اواخر دوره ریاست آیت‌الله آملی لاریجانی آغاز و با انتصاب آیت‌الله رئیسی شتاب بیشتری گرفت، پرونده‌های متهمان دانه‌درشت متعددی به سرانجام رسید یا در دست اقدام و محاکمه است.
آخرین مطالب