به پایگاه خبری تحلیلی رهنما خوش آمدید.      آخرین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری تحلیلی رهنما دنبال کنید.      
افزایش ۲.۵ برابری اجرای احکام زمین‌خواری بعد از آمدن آیت‌الله رئیسی به قوه قضائیه/ وزارت نیرو به ۸۰۰ ویلای غیرمجاز انشعاب آب و برق داد
معاون سازمان امور اراضی کشور با بیان اینکه تعامل عالی با قوه قضائیه وجود دارد گفت: از زمان آمدن آیت‌الله رئیسی به قوه قضائیه، میزان اجرای احکام در مقایسه با قبل دو و نیم برابر شده که این امر نشان از رویکرد ایشان در برخورد با زمین‌خواران دارد.
جانشین فرمانده ناجا: طرح‌های مقابله با هنجار‌شکنان تشدید خواهد شد / ایران رکود تاریخی کشفیات مواد مخدر دنیا را شکست
جانشین فرمانده نیروی انتظامی با تاکید بر برخورد جدی با اشرار و هنجار‌شکنان گفت:‌در این راستا طرح‌های مقابله با هنجار‌شکنان تشدید خواهد شد و هماهنگی‌های لازم با دستگاه قضایی نیز صورت گرفته است.
کاهش ۱۷۰۰ نفری جان‌باختگان سوانح رانندگی/ اسقاط ۹۹۴۰ خودرو فرسوده
رئیس پلیس راهور ناجا با بیان اینکه سال ۹۸ شاهد کاهش ۱.۴ درصدی جان‌باختگان ناشی از تصادفات بعد از دو سال بودیم، گفت: امسال نیز با کاهش ۳۵ درصدی تردد‌ها با شیوع کرونا، در ۸ ماه نخست سال جاری، شاهد کاهش ۱۳.۷ درصدی (یک هزار و ۷۲۰ نفر) جان‌باختگان سوانح رانندگی هستیم.
ستادکل: اجازه بدرفتاری با سربازان را نمی‌دهیم/موضوع سرباز بابلی در دست بررسی است
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل با اعلام اینکه این اداره در خصوص نحوه بکارگیری و چگونگی رفتار با کارکنان وظیفه بسیار حساس است گفت: با هرگونه بدرفتاری، برخورد ناشایست و خلاف مقررات برخورد می‌شود.
با پلیس راهور؛ از شائبه کمین در جاده تا برخورد با مظاهر علنی فساد و حمایت قاطع از مأموران
جانشین پلیس راهور ناجا در خصوص چگونگی برخورد پلیس با تخلفات و مظاهر علنی فساد، شائبه کمین در جاده‌ها توضیح داد و از برخورد قاطع با افرادی خبر داد که به مأموران پلیس راهور تعدی و بی‌حرمتی می‌کنند.
آخرین مطالب