به پایگاه خبری تحلیلی رهنما خوش آمدید.      آخرین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری تحلیلی رهنما دنبال کنید.      
نباید تاوان رعایت نکردن بهداشت را با مرگ‌های تلخ می‌دادیم/ سفرها باعث حمل بمب ویروس می‌شد
دکتر نمکی:
وزیر بهداشت گفت: روزی که من التماس می‌کردم مردم پروتکل‌ها را رعایت کنند، برخی فکر می‌کردند عرایض من یاوه‌گویی بوده اما دلم نمی‌خواست تاوان رعایت نکردن را با مرگ‌های تلخ بدهیم.
فوت بیش از ۵۰۰۰ تهرانی به دلیل کرونا/ کدام مناطق تهران بیشترین ابتلا را داشته‌اند؟
رئیس کمیته سلامت شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه از ابتدای اسفند تاکنون بیش از ۵ هزار تهرانی جان خود را به دلیل کرونا از دست داده‌اند، به مناطقی که بیشترین آمار ابتلا به این ویروس را داشته‌اند، اشاره کرد.
ناجا دوشادوش وزارت بهداشت در میدان مقابله با کرونا حضور دارد
سردار اشتری:
فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به تلاش‌های مجاهدانه ناجا در امر مقابله و پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، گفت: شرایط هنوز عادی نیست و مردم بایستی علاوه بر فاصله اجتماعی، دستورالعمل‌های پیشگیرانه و بهداشتی را رعایت کنند.
روند افزایشی کرونا در تهران با شیبی ملایم/ آماده باش مراکز درمانی پایتخت/ ۸۰ درصد مردم تهران مستعد آلودگی به کرونا هستند
زالی مطرح کرد:
فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلان شهر تهران ضمن بیان اینکه کرونا در تهران طی دو هفته اخیر با شیبی ملایم رو به افزایش بوده است، در زمینه تصمیم‌گیری‌ها درباره وضعیت کار ادارات در تهران، نحوه پذیرش کرونایی‌ها در بیمارستان، افزایش مراکز مراقبت سلامت ۱۶ ساعته و ۲۴ ساعته در سطح تهران و ... توضیح داد.
کاهش نرخ رشد جمعیت امسال ایران به ۰.۷ به واسطه کرونا!
رییس پایش سیاست‌های جمعیتی شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: طبق پیش بینی ما کرونا باعث کاهش فرزندآوری شده و تولد‌ها از یک میلیون و ۱۹۶ هزار نفر در سال گذشته، امسال به حدود یک میلیون می‌رسد! در واقع نرخ رشد جمعیتی از یک درصد به حدود ۰.۷ درصد می‌رسد.
تمجید نماینده سازمان بهداشت جهانی از اقدامات مؤثر و مطلوب ایران در مقابله با کرونا / ویروس در ایران ‌کنترل ‌شد‌
گروه استان‌ها ــ نماینده سازمان بهداشت جهانی در سمنان ‌گفت: ایران ‌در مقابله با کرونا پیشرو‌ست و توانسته ‌اقدامات خوبی در راستای آموزش به مردم و آگاه‌سازی عمومی در مبارزه با کرونا انجام دهد.
بازگشایی درب حرم‌های مطهر ایران به روی عاشقان/ اشتیاق وصف‌ناپذیر زائران برای تشرف
صحن‌های مطهر حرم امام رضا (ع)، حضرت معصومه (س)، شاهچراغ (ع) و حضرت عبدالعظیم (ع) و همچنین درب‌های مسجد مقدس جمکران امروز در حالی بازگشایی شد که در پی شیوع ویروس کرونا بیش از دو ماه با توقف موقت حضور زائران روبه‌رو شده بودند.
آخرین مطالب