به پایگاه خبری تحلیلی رهنما خوش آمدید.      آخرین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری تحلیلی رهنما دنبال کنید.      
واکسن‌‌گریزی و تهدید سلامتی یک ملت
گذری بر ریشه‌ها و راه‌های مقابله با پدیده واکسن‌ستیزی؛
ریشه روانی و اجتماعی این پدیده واکسن‌گریزی و واکسن‌ستیزی چیست و چه اثراتی بر سلامت جامعه ایرانی دارد؟
سلامت دیجیتال؛ فرصت­ها و چالش­ها
نگاهی به فعالیت­های استارتاپ­ها در حوزه سلامت
در چند روز گذشته مدیر کل سازمان غذا و داروی وزارت بهداشت از فروش دارو و اقلام سلامت محور در برخی پلتفرم ها انتقاد کرده و گفته ناصر خسرویی مجازی شکل گرفته است.
روانشناسی آنلاین در بستر اینستاگرام
اگر نگاهی گذرا به صفحات برخی شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان‌ها، مخصوصا «اینستاگرام» بیاندازیم، متوجه خواهیم شد که برخی صفحات نسبتا زرد به اسم پیج‌های تخصصی روانشناسی و مشاوره و آموزش مهارت‌های ارتباطی، به صورت قارچ‌گونه سبز شده‌اند
جهاد روحیه‌سازی در پساکرونا
سازمان بهداشت جهانی از اولین روزهای شیوع کرونا در جهان، یکی از مهمترین راهکارهای مقابله با این بیماری را اجتناب از استرس و حفظ روحیه افراد دانسته بود
جدیدترین اخبار کرونا در ایران| رشد ۳۰ درصدی نرخ ابتلا در یک روز/ پیک ششم در آستانه شکل‌گیری است + نقشه و نمودار
انتشار آمار روزانه همه‌گیری کرونا در دومین روز آبان ۱۴۰۰ پرده از این واقعیت برداشت که شکل‌گیری پیک ششم بسیار نزدیک است و رشد ۳۰ درصدی نرخ ابتلا در یک روز مهر تاییدی برآن شد.
ساده‌ترین روش برای رهایی از سنگ کلیه
بر اساس اظهارات فوق تخصص بیماری‌های کلیه، خوردن آب به میزان 2.5 لیتر در شبانه روز و به ویژه خوردن 2 لیوان آب قبل از خواب می تواند از ایجاد سنگ کلیه جلوگیری کند چون کریستال‌های سنگ در شب تشکیل می‌شوند.
ماجرای سرعت گرفتن واردات واکسن
حذف تحریم‌های آمریکا، تولید واکسن برکت، افزایش تولید کشور‌های صادرکننده، مذاکره و دیپلماسی فعال دولت جدید، مجموعه دلایل سرعت گرفتن واردات واکسن در هفته‌های اخیر محسوب می‌شود.
آخرین مطالب