به پایگاه خبری تحلیلی رهنما خوش آمدید.      آخرین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری تحلیلی رهنما دنبال کنید.      
نقض حقوق بشری با پرپر کردن ۲۹۰ مسافر بی‌گناه در خلیج همیشه فارس!
به‌مناسبت سالگرد هدف قرار دادن هواپیمای ایرانی از سوی آمریکا؛
سقوط هواپیمای مسافربری ایرباس ایرانی با ۲۹۰ سرنشین در دوازدهم تیرماه ۱۳۶۷ توسط آمریکا در خلیج فارس، هنوز بعد از گذشت ۳۲ سال از آن واقعه جانکاه و بی‌تفاوتی مدعیان حقوق بشری در دنیا، همچنان غم سنگینی وجود هر ایرانی وطن دوست را در برمی‌گیرد.
کشف ۸۵ درصد از مواد مخدر توسط ناجا/ جمع‌آوری معتادین متجاهر با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در تهران
معاون دادستان تهران
مهدی مهرانگیز با اشاره به اینکه ۸۵ درصد از کشفیات مواد مخدر توسط پلیس انجام می‌شود، گفت: در تهران با هماهنگی دادستانی و پلیس، مأموریت‌های پلیس در برخورد با خرده‌فروشان و قاچاقچیان مواد مخدر به خوبی صورت می‌گیرد.
برخورد قاطع پلیس با سایت‌ها و کانال‌های قیمت‌گذاری ارز/ باید اقدامات ایجابی، کنترلی و اقناع‌سازی بازار صورت گیرد
رئیس پلیس پایتخت:
سردار حسین رحیمی با اشاره به برخورد جدی پلیس با سایت‌ها و کانال‌های قیمت‌گذاری ارز در فضای مجازی گفت: کار پلیس به تنهایی کفایت نمی‌کند و باید اقدامات ایجابی، کنترلی و اقناع‌سازی بازار توسط دستگاه‌های متولی صورت گیرد.
خاطرات دلال های فوتبال ایران ، این دلال ها را بشناسید+فیلم
براساس اطلاعات دریافتی از یک منبع آگاه در دوران حضور این شخص در ساختار فوتبال قرار بر برگزاری نشستی در مقر فدراسیون جهانی در سوئیس بود. این شخص که ادعای ارتباط نزدیک و صمیمی با مقامات ارشد فیفا را داشت، قرار بود در این سفر حضور داشته باشد اما با مخالفت صریح فیفا مواجه شد
لزوم ایجاد آرایش جدید در شبکه‌های خبری رسانه ملی
یادداشت/
یکی از مسائلی که در بحث مارکتینگ رسانه به ویژه رسانه‌های خبری در سپهر رسانه‌های خاورمیانه بسیار مهم است برندینگ رسانه است. امروز در میان شبکه‌های تلویزیونی جمهوری اسلامی بحث برندینگ به وضوح چشم‌نوازی می‌کند.
آخرین مطالب