به پایگاه خبری تحلیلی رهنما خوش آمدید.      آخرین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری تحلیلی رهنما دنبال کنید.      
پشت‌پرده
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران با گلایه از اینکه شورای شهر تهران اعتقادی به طی‌کردن "روند قانونی تبلیغات" ندارد(!) در مورد اکران بیلبوردهای موهن یک شرکت تولید‌کننده محصولات شوینده در آستانه ماه محرم توضیح داد.
آغاز شمارش معکوس سرازیر شدن نیروی کار جوان مهاجر به ایران !
با ادامه روند کاهش جمعیت جوان کشور خواسته یا ناخواسته شمارش معکوس سرازیر شدن مهاجران خارجی و نیروی کار جوان به ایران آغاز شده است! و در صورت غفلت از این مسئله استراتژیک و ملی نیروی کار خارجی جای فرزندان نداشته ما را خواهد گرفت!
همت ‌جهادگران در کاهش آسیب‌های ناشی از کرونا /‌ بازار کمک‌های مومنانه داغ‌تر از تب کرونا شد + فیلم
همزمان با صدور فرمان مقام معظم رهبری مبنی بر مواسات و همدلی، گروه جهادی شهید ابراهیم هادی حضور و فعالیت خود را در میدان کمک و همدلی مومنانه به مردم نیازمند اما آبرودار پررنگ کرد.
استفاده از ۱۷ هزار گروه جهادی در ساخت مسکن محرومان/ سازمان بسیج به کمک وزارت راه آمد
رئیس سازمان بسیج مستضعفین، گفت: بیش از ۱۷ هزار گروه جهادی که تخصص آن‌ها مشارکت در ساخت مسکن است، استفاده کرده‌ایم، همچنین با همکاری بنیاد تعاون و سایر موسسات در این بخش در حوزه مشارکت استفاده خواهیم کرد.
اجرای رویش همدلی عید قربان
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: رویش همدلی عید قربان کاری بسیار ارزشمند است و این پویش می‌تواند راه را برای خیرین هموار نماید و فضیلت بسیار بالایی دارد.
نقض حقوق بشری با پرپر کردن ۲۹۰ مسافر بی‌گناه در خلیج همیشه فارس!
به‌مناسبت سالگرد هدف قرار دادن هواپیمای ایرانی از سوی آمریکا؛
سقوط هواپیمای مسافربری ایرباس ایرانی با ۲۹۰ سرنشین در دوازدهم تیرماه ۱۳۶۷ توسط آمریکا در خلیج فارس، هنوز بعد از گذشت ۳۲ سال از آن واقعه جانکاه و بی‌تفاوتی مدعیان حقوق بشری در دنیا، همچنان غم سنگینی وجود هر ایرانی وطن دوست را در برمی‌گیرد.
کشف ۸۵ درصد از مواد مخدر توسط ناجا/ جمع‌آوری معتادین متجاهر با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در تهران
معاون دادستان تهران
مهدی مهرانگیز با اشاره به اینکه ۸۵ درصد از کشفیات مواد مخدر توسط پلیس انجام می‌شود، گفت: در تهران با هماهنگی دادستانی و پلیس، مأموریت‌های پلیس در برخورد با خرده‌فروشان و قاچاقچیان مواد مخدر به خوبی صورت می‌گیرد.
آخرین مطالب