به پایگاه خبری تحلیلی رهنما خوش آمدید.      آخرین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری تحلیلی رهنما دنبال کنید.      
میراث شهید بهشتی
به مناسبت سالگرد شهادت شهید بهشتی و یارانشان
روز‌هایی که بر ما می‌گذرد، تداعی‌گر سالروز فاجعه هفتم تیر و شهادت آیت‌الله دکتر سیدمحمد حسینی بهشتی است؛ در همین راستا این یادداشت را در دو سطح طرح بحث خواهیم کرد. در سطح اول روایت رویکرد و رفتار شهید و سطح دوم میراث شهید بهشتی است.
نخبگان و مسئله‌ای به نام «وطن»
به بهانه سالروز شهادت اسوه نخبگی و تقوا؛
۳۱ خردادماه در تقویم ما، سالروز شهادت بزرگ‌مردی است که به گفته امام امت خمینی کبیر (رضوان‌الله علیه) «جنگجویی پرهیزکار و معلمی متعهد بود که کشور اسلامی ما به او و امثال او احتیاج مبرم داشت»؛
سرلشکر سلامی: آمریکا و صهیونیسم در حال افول و فروپاشی هستند/ دشمنِ عاجز به مشتی خیانتکار پناهنده روی آورده است
فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ‌گفت: همین امروز شما خبرهای مربوط به جامعه سیاسی رژیم صهیونیستی را بشنوید که در حال فروپاشی سیاسی هستند و اگر به آمریکا نگاه کنید، می‌بینید به هیچ موفقیتی نرسیده و به فکر یک فرار آبرومندانه است.
میدان داری روحانیت در جهاد تبیین
به بهانه شهادت ۲ روحانی جهادگر، توسط عناصر استکبار جهانی
در شرایط هجمه‌ علیه اسلام ناب و فرهنگ این مرز و بوم حضور اجتماعی موثر، هنرمندانه و فعالانه روحانیون، به ویژه روحانیون جوان و فاضل در بین نوجوانان و جوانان، می‌تواند نقش کم‌نظیری در خنثی کردن جنگ نرم دشمن و موفقیت در میدان «جهاد تبیین» ایفا کند.
شهادت قطعه آخر پازل عمر یک مبارز
مبارزه با گروهک‌های مسلح و رئیس جمهور خائن، فرماندهی نیروی زمینی ارتش در جنگ ایران عراق .جلوگیری از نفوذ منافقین به سرکردگی رجوی و حفظ مرزهای استانهای غربی کشور از مجاهدتهای این شهید عزیز است....
آخرین مطالب