به پایگاه خبری تحلیلی رهنما خوش آمدید.      آخرین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری تحلیلی رهنما دنبال کنید.      
شهید «نسیم افغانی» توطئه استکبار جهانی را خنثی کرد
یادداشت
شهید نسیم افغانی ماموریت ویژه و خاصی داشت تا در زمانی که استکبار جهانی و ایادی منطقه‌ای آن دنبال اختلاف افکنی و توطئه سازی مابین دو کشور و ملت دوست و برادر (ایران ـ افغانستان) بودند پیکر مطهرش کشف و تفحص و با بدرقه باشکوه ملت شهیدپرور ایران اسلامی همراه و این توطئه‌های شیطانی خنثی شود.
«حقوق بشر»؛ ابزار آمریکا برای نابود کردن بشر
یادداشت
امروزه کلیدواژه حقوق بشر به ابزاری برای آمریکا در راستای رسیدن به اهداف شومش تبدیل شده است و این کشور که از آن به‌عنوان بزرگترین ناقض حقوق بشر در جهان یاد می‌شود، به بهانه حمایت از مردم، در امور داخلی کشور‌ها دخالت می‌کند.
سلام ما را هم به حاج قاسم برسان
به مناسبت اربعین شهادت اصغر پاشاپور؛
در سوریه در خط مقدم بود. در عملیات‌ها نیروهای تحت امرش را فوج اصغر می‌خواندند، یعنی خودش شده بود یک نشان شجاعت.
عامل استواری نیروی هوایی در کوران تحریم‌های نظامی چه کسی بود؟
دفاع مقدس
شرق و غرب در کوران حملات دشمن بعثی تلاش خود را به کار بستند تا ایران را به زانو در بیاورند؛ این تلاش‌ها از محدودیت‌های نظامی و تسلیحاتی تا اقتصادی، بر کشورمان سایه افکنده بود؛ اما در همین دوران دشوار و صعب‌العبور، نوآوری‌‌ها و تلاش‌هایی صورت گرفت تا ایران در مسیر استواری و توانمندی، گام بردارد.
«خمینی» و «خامنه‌ای»؛ دو شعاع از یک منبع نور
بررسی شخصیت و سیره الهی سیاسی حضرت امام خمینی (ره) و حضرت امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) حاکی از آن است که این عزیزان چونان دو شعاع از یک منبع نور هستند که انقلاب اسلامی را بر همان صراطی که با خدا عهد بسته‌اند، پیش برده و از راه حق عدول نکرده‌اند.
آخرین مطالب