به پایگاه خبری تحلیلی رهنما خوش آمدید.      آخرین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری تحلیلی رهنما دنبال کنید.      
گروه استان‌ها ــ پیکر پاک و مطهر ۷۰ شهید تازه‌تفحص‌شده دوران دفاع مقدس از مرز شلمچه در شهرستان خرمشهر به خاک وطن بازمی‌گردد.
آسمان ایران دوباره ‌عطرآگین می‌شود؛ پیکر پاک ۷۰ شهید تازه‌تفحص‌ شده به وطن بازمی‌گردد
در شهرستان خرمشهر برگزار می‌شود که جمعی از مسئولان لشکری و کشوری به‌همراه مردم شهرهای مختلف کشور از جمله اهواز، آبادان، خرمشهر، مینوشهر، چوئبده و اروندکنار در آن حضور می‌یابند.
مقاومت به افق دفاع مقدس
دفاع مقدس آن‌قدر جاذبه دارد که هر آنچه زمان برای فراموشی آن دست‌وپا می‌زند، راه به‌جایی نمی‌برد و هرسال شعاع نفوذ و اثربخشی آن بیشتر می‌شود و حتی در آن‌سوی مرز‌های کشور نیز خودنمایی می‌کند.
سه اثر ماندگار برای شناخت بهتر دفاع مقدس
کسی تصور نمی‌کرد جنگ نسبتاً غافلگیرکننده و البته نابرابری که در بعدازظهر روز 31 شهریور 1359 با هجوم همه‌جانبه رژیم بعثی عراق به مرزهای جنوبی و غربی کشورمان بر انقلاب اسلامی تحمیل شد، هشت سال طول بکشد.
آینه تمام‌نمای یک «استاد بسیجی»
به مناسبت سالگرد شهادت دکتر چمران
«او جنگجویی پرهیزگار و معلمی متعهد بود که کشور اسلامی ما به او و امثال او احتیاج مبرم داشت... مگر چنین نیست که زندگی عقیده و جهاد در راه آن است؟ چمران عزیز با عقیده پاک خالص غیر وابسته به دسته‌ها و گروه‏های سیاسی و عقیده به هدف بزرگ الهی، جهاد را در راه آن از آغاز زندگی شروع و به آن ختم کرد. او در حیات، با نور معرفت و پیوستگی به خدا قدم نهاد و در راه آن به جهاد برخاست و جان خود را نثار کرد».
ستاره‌ای از آسمان افتخارات هوانیروز
بمناسبت سالروز شهادت شهید شیرودی+ عکس
در میان تمام حماسه‌آفرینان دفاع مقدس از نیرو‌ها و یگان‌های مختلف ارتش و سپاه و بسیج، کمتر به نقش ماندگار «هوانیروز» (یگان‌های هلی‌کوپتری نیروی زمینی) اشاره شده است
آخرین مطالب