به پایگاه خبری تحلیلی رهنما خوش آمدید.      آخرین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری تحلیلی رهنما دنبال کنید.      
فرمانده کمیته جستجوی مفقودان ستاد کل نیروهای مسلح گفت: پیکرهای این شهدا مربوط به عملیاتهای بدر، خیبر و والفجر مقدماتی بودند که در یک ماه اخیر تفحص شدند. .او با بیان اینکه امروز پیکر ۱۱ عراقی نیز تحویل مقامات این کشور شد گفت: پیکر پاک شهدای تازه تفحص شده به منظور شناسایی و تشخیص هویت به تهران منتقل خواهند شد.با توجه به شیوع ویروس کرونا این مراسم بدون استقبال مردمی در مرز شلمچه برگزار شد.
امام خامنه‌ای: خون مطهّر شهدا حقانیت جمهوری اسلامی را بر جبین تاریخ ثبت کرد
رهبر انقلاب گفتند: هفته دفاع مقدس مزین به نام و یاد شهیدان عالی‌مقام است. فداکاری مخلصانه آنان و دیگر ایثارگران پیروزی را به ملت ایران هدیه کرد و خون مطهّر آنان حقانیت جمهوری اسلامی را بر جبین تاریخ ثبت کرد.
میراثی برای امروز ما
به بهانه روز تجلیل از اسرا و مفقودان
دفاع مقدس ۸ ساله مردم ایران، درس‌های گفته و ناگفته فراوانی دارد که بخاطر عمق و غنای آن‌ها و به دلیل آنکه برآمده از صفای باطن نقش‌آفرینان آن عرصه بوده، برای همیشه روزگار و در همه جوامع بشری می‌تواند الگوساز و الهام‌بخش باشد.
وصیت‌نامه شهید عبدالله‌زاده منتشر شد/ عَلَم انقلاب همیشه بر دوش بسیجی است، حتی اگر تنها بماند
من همیشه به بسیجی بودن خویش افتخار می‌کردم و می‌کنم و هیچگاه خود را پاسدار قلمداد نکرده‌ام، من یک بسیجی‌ام، یک بسیجی پابرهنه انقلاب، یک بسیجی صفر رهبری و آماده‌ام در هر جای این کره خاکی تحت فرمان او جان خویش را فدا کنم.
آخرین مطالب