به پایگاه خبری تحلیلی رهنما خوش آمدید.      آخرین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری تحلیلی رهنما دنبال کنید.      
سرداری که ماسک شیمیایی‌اش را به یک بسیجی داد
شهید حسین املاکی؛
پس فردای حادثه شهادت بچه‌ها، حسین املاکی من را بالای دکل برد و گفت چه می‌بینی؟ گفتم منطقه هور و خط دشمن و این چیزها را. گفت خوب نگاه کن که امشب باید با تعدادی از بچه‌ها همان جایی را شناسایی کنید که..
به یاد علمدار خمینی (ره)
دیار اصفهان، در دوران دفاع مقدس و پس از آن، شهیدان نام‌آور بسیاری را تقدیم اسلام و انقلاب اسلامی کرده است، اما در میان آنان نام و یاد سردار شهید حاج حسین خرازی درخششی مثال‌زدنی دارد؛ سرداری دلاور و جنگ‌آور و در عین حال عارف و دل‌سوخته
گفتگوی تفصیلی با سرلشکر جعفری: تشییع حاج قاسم یک رفراندم برای مقاومت در برابر استکبار بود/ حاج قاسم می‌دانست که شهادتش نزدیک است
فرمانده سابق کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: تشییع حاج قاسم یک رفراندم برای مقاومت و ایستادگی در برابر نظام استکبار و دشمنان اسلام بود و کشور‌های منطقه هم از مقاومت اسلامی علی‌رغم همه سختی‌ها حمایت کردند.
شهیدی که در معـراج‌الشهدا چشمانش را باز کرد + عکس
گفت‌وگو با خانواده شهید مدافع حرم؛ سردار حسین رضایی؛
دیدار آخر ما در معراج الشهدا بود، آنجا خیلی غافلگیر شدیم و در وداع آخر مادرشان گفت که تو خیلی مهمان نواز بودی و قسمش داد که به حرمت مهمان‌ها یک بار دیگر چشمانت را باز کن...
گروه استان‌ها ــ پیکر پاک و مطهر ۷۰ شهید تازه‌تفحص‌شده دوران دفاع مقدس از مرز شلمچه در شهرستان خرمشهر به خاک وطن بازمی‌گردد.
آسمان ایران دوباره ‌عطرآگین می‌شود؛ پیکر پاک ۷۰ شهید تازه‌تفحص‌ شده به وطن بازمی‌گردد
در شهرستان خرمشهر برگزار می‌شود که جمعی از مسئولان لشکری و کشوری به‌همراه مردم شهرهای مختلف کشور از جمله اهواز، آبادان، خرمشهر، مینوشهر، چوئبده و اروندکنار در آن حضور می‌یابند.
مقاومت به افق دفاع مقدس
دفاع مقدس آن‌قدر جاذبه دارد که هر آنچه زمان برای فراموشی آن دست‌وپا می‌زند، راه به‌جایی نمی‌برد و هرسال شعاع نفوذ و اثربخشی آن بیشتر می‌شود و حتی در آن‌سوی مرز‌های کشور نیز خودنمایی می‌کند.
آخرین مطالب