به پایگاه خبری تحلیلی رهنما خوش آمدید.      آخرین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری تحلیلی رهنما دنبال کنید.      
زارعی: «حاج قاسم» را رها نخواهیم کرد/۵ نمایشنامه درباره سردار شهید آماده انتشار است
مدیر مرکز هنر‌های نمایشی حوزه هنری عنوان کرد: پرداختن به زندگی و اولویت‌های سردار حاج قاسم سلیمانی جزو اولویت‌های ما در حوزه هنری است و آن را رها نخواهیم کرد. بنا داریم براساس فرمایش رهبر انقلاب به «مکتب سلیمانی» بپردازیم.
جزئیات جدیدی از رمضانی‌های تلویزیون/ آیا شورای معارف سیما بر برنامه‌سازی و سریال‌سازی‌ها نظارت دارد؟
جواد شیخ اکبری در خصوص ساخت سریال‌های قرآنی و نظارت بر برنامه‌ها و سریال‌های مذهبی و دینی رسانه‌ملی گفت: پیشنهاد قصص قرآنی را داده‌ایم که سریال شوند و پیگیریم برنامه‌ها و سریال‌های معارفی ناظر محتوایی متخصص و کارشناس مثل قبل داشته باشند.
کدام سریال‌ها در رمضان ۹۹ روی آنتن می‌روند؟
فرهنگ و هنر تدارک تلویزیون برای ماه میهمانی خدا؛
سریال تلویزیونی ۸۷ متر، زیر خاکی، پدر پسر، می‌جان و بچه مهندس از جمله آثاری هستند که احتمال پخش آن‌ها در ماه رمضان سال ۹۹ بیش از سایر آثار است.
از تأکید بر توجه به ارزش‌های انقلاب اسلامی و بیانیه گام دوم تا لزوم ایجاد نهضت فیلمنامه نویسی
انتظارات سینماگران از مسئولان در سال جدید - بخش اول
در آستانه آغاز سال ۹۹ تعدادی از اهالی سینمای کشور با انتقاد از وضعیت بحرانی سینما، خواستار توجه جدی مدیران سینمایی به اوضاع اسفبار کنونی شدند و تأکید کردند مدیران باید فاصله عمیقی که میان ارزش‌های انقلاب اسلامی و سینما افتاده را پرکنند.
سیمرغ‌های جشنواره فیلم فجر به کدام سمت پرواز کردند؟
مروری بر آنچه در جشنواره سی و هشتم فجر گذشت
سرانجام بعد از مدت‌ها کش‌وقوس و حرف‌وحدیث و بعد از قهر و آشتی‌های سینمایی، بالاخره پرونده جشنواره سی و هشتم فیلم «فجر» با برگزاری مراسم اختتامیه در شامگاه ۲۲ بهمن بسته شد و در مراسمی که هم‌زمان با جشن سراسری سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار شد، برگزیدگان بخش‌های مختلف جشنواره سی و هشتم معرفی شدند
نگاهی به «خورشید»|بازگشت مجیدی به مدار درخشان
یکی از خصوصیات سینمای مجیدی که نمود آن در «خورشید» مشهود است، تأکید بر توانمندی‌های شگفت‌انگیز کودکان و تزریق روحیه خودباوری به آنهاست؛ خصیصه‌ای که در «بچه‌های آسمان» و «آواز گنجشک‌ها» به اوج خود رسید و اکنون بار دیگر در «خورشید» رخشان شده است.
آخرین مطالب