به پایگاه خبری تحلیلی رهنما خوش آمدید.      آخرین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری تحلیلی رهنما دنبال کنید.      
جانشین ناجا: امکان تردد مرزی برای زائرین حسینی وجود ندارد/ تمام مرز‌های بین عراق و ایران مسدود است
جانشین فرمانده نیروی انتظامی در بازدید از مرز شلمچه گفت: مرز شلمچه و سایر مرز‌ها متصل به کشور عراق بنا به صلاحدید ستاد ملی مبارزه با کرونا و عدم موافقت کشور همسایه برای تردد اربعین حسینی، کاملاٌ بسته است.
اهانت به پیامبر (ص)، عین وحشی‌گری است/ غرب چرا درباره هولوکاست آزادی بیان ندارد؟
تولیت آستان قدس رضوی در واکنش به اهانت یک نشریه غربی به ساحت قدسی پیامبر اعظم (ص) گفت: اگر واقعاً به آزادی بیان معتقد هستید، درباره هولوکاست هم به این اصل عمل کنید، چرا در خصوص هولوکاست آزادی بیان ندارید؟
حضرت زینب (س) کوفیان را با چه آیه‌ای معرفی کرد؟
حضرت زینب (س) خطاب به کوفیان گفت: بدانید کار زشتى را انجام مى‏‌دهید، از رحمت خدا دور باشید و نابود شوید که کوشش‌هاى شما به هدر رفت و دستهاى شما از کار بریده شد و در سوداى خود زیان دیدید و گرفتار خشم خدا شدید و مُهر خوارى و بدبختى به نام شما زده شد.
واکنش آیت‌الله اعرافی به هتک قرآن‌/ تمدن بشری ‌در پرتو قرآن جان ‌گرفت/ این حرکت ننگین برای مدعیان تمدن غربی ‌گران تمام‌ می‌شود
مدیر حوزه‌های علمیه گفت: جریان‌های اسلام‌ستیز و مستکبران بدانند به‌رغم کینه‌ورزی‌ها و مظالمی که بر امت اسلامی و کشورهای اسلامی روا داشته‌اند و به‌رغم همه این حرکت‌های فرومایگان، خورشید اسلام کم‌فروغ نخواهد شد بلکه تابان‌تر خواهدبود.
آخرین مطالب