به پایگاه خبری تحلیلی رهنما خوش آمدید.      آخرین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری تحلیلی رهنما دنبال کنید.      
راه پیروزی در جنگ روایت‌ها
یکم تیرماه در تقویم کشورمان، به مناسبت سالروز تشکیل سازمان تبلیغات اسلامی، با عنوان روز «تبلیغ و اطلاع‌رسانی دینی» نامگذاری شده و همین مناسبت، فرصت خوبی است تا یک بار دیگر الزامات و بایسته‌های تبلیغ هنرمندانه و اثرگذار معارف دینی را مرور کنیم.
نگاهی به مشیِ یگانه‌ی شهید مطهری / فیلسوفی که برای مردم کوچه و بازار داستان نوشت!
شهید مطهری متفکر کم‌نظیری بود؛ نه از آن جهت که در عالم فکر و فلسفه کسی به گَرد پایش نمی‌رسید بلکه بیشتر به این دلیل که پروای نام و نان نداشت و وقتی چیزی را ضروری تشخیص می‌داد دیگر گوشش به حرف هیچ کس بدهکار نبود.
مهندسی فرهنگی در مسیر تمدن سازی اسلامی
مفهوم پایگاه‌های قرآنی و انقلابی در کلام رهبر معظم انقلاب
تهاجم فرهنگی، ناتوی فرهنگی، شبیخون فرهنگی و در نهایت قتل عام فرهنگی بخشی مهم از هشدار‌های رهبر معظم انقلاب اسلامی دربرابر تحرک دشمن بوده است......
سنگری برای دل‌های مردم
گذری بر نقش مساجد در انسجام اجتماعی
۱۸ اسفندماه سالروز تاسیس شورای عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد است؛ نهادی که مولود انقلاب اسلامی است
چرا ۲۲ بهمن «یوم الله» است؟
تمام روز‌ها و تمام چیز‌ها از آن خدای متعال است، ولی اختصاص دادن روز‌هایی به نام «ایام الله» یا یوم الله به خاطر آن است که فرمان و امر خدا در آن روز‌ها چنان آشکار است که برای فرمان جز خدا، هیچ گونه ظهوری باقی نمی‌ماند.
اظهارات چگونه حاشیه¬ساز می¬شوند؟
این روز‌ها با فراگیرشدن شبکه¬های اجتماعی انواع تاکتیک¬های رسانه¬ای برای فضاسازی پیرامون رویداد‌های مختلف انجام می¬گیرد. یکی از موضوعات ثابتی که همواره در فضای مجازی پرحاشیه و خبرساز می¬شود مربوط می¬گردد به اظهارات مسئولان و چهره¬هایی که در مناصب دولتی و یا حکومتی مشغول به کار هستند
آخرین مطالب