به پایگاه خبری تحلیلی رهنما خوش آمدید.      آخرین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری تحلیلی رهنما دنبال کنید.      
میراث ماندگار «مصباح اندیشه» برای جوانان
یادداشت
در نخستین سالگرد شهادت سیدالشهدای مقاومت، یکی از فقها و فلاسفه مبارز، اندیشمند و انقلابی هم که سالیان متمادی دغدغه نشر معارف انسان‌ساز اسلام را داشت، شاگردان و ارادتمندانش را سوگوار کند.
عیان شد در پی حیدر، شبیه مالک اشتر
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: «فرقی نمیکند شهدای مدافع حرم در بیابانهای سوریه یا عراق یا هر جای دیگر شهید شده باشند، هر جا شهید شدند، کأنّه پای ضریح امام حسین یا پای ضریح امیرالمؤمنین یا پای ضریح حضرت زینب شهید شدند.»دیدار خانواده شهدای مدافع حرم
راه و رمز قوی شدن
یادداشت
امسال ۱۶ آذر «روز دانشجو» در حالی فرا رسیده است که از یک طرف، خباثت و دشمنی بی حد و مرز قدرت‌های زورگو – به سرکردگی رژیم آمریکا – علیه کشورمان به اوج خود رسیده و از سوی دیگر، یکی از بلندترین و وزین‌ترین استوانه‌های علمی کشور به دست عوامل یک رژیم اشغالگر و نامشروع و با حمایت‌های پیدا و پنهان آمریکا و هم‌پیمانانش به شهادت رسیده است.
بررسی سیاست‌های کلان، راهبرد‌های کلان و برنامه‌های کلان آموزش و پرورش در فضای مجازی
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: باید همه ظرفیت‌های سامانه‌ای آموزش و پرورش در قالب یک پلتفرم و به صورت یکپارچه قابل دسترسی باشد و این پراکندگی سامانه‌ای تبدیل به یکپارچگی سامانه‌ای شود.
سروده کلامی زنجانی درباره اقدام توهین‌آمیز نشریه
نسخه الکترونیکی شماره جدید «شارلی ابدو» که کاریکاتورهای توهین آمیزی از پیامبر اسلام (ص) روی جلد آن نقش بسته، از ظهر روز سه‌شنبه در دسترس قرار گرفته است.
آیت‌الله مکارم‌شیرازی: ‌عزاداری محرم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شود/ ‌نمی‌توان جلوی برگزاری مراسم عاشورا را گرفت
مرجع تقلید شیعیان با بیان اینکه به‌هیچ‌قیمت نمی‌توان جلوی برگزاری مراسم عاشورا را گرفت، گفت: شکی نیست که اصولی داریم که به‌هیچ‌وجه نمی‌توانیم آنها را رها کنیم و از جمله آن مسئله عزاداری محرم و صفر است.
آخرین مطالب