به پایگاه خبری تحلیلی رهنما خوش آمدید.      آخرین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری تحلیلی رهنما دنبال کنید.      
۴ سیاه‌چاله مالی روحانی برای دولت بعد/ هدیه تورمی دولت تدبیر برای آیندگان
رفتار اقتصاد سیاسی دولت برای عبور از شرایط سخت کنونی با خالی کردن صندوق توسعه ملی، انتشار اوراق مالی و سلف نفتی که بدهی وحشتناکی دارد، کسری بودجه را به سیاه‌چاله بدهی‌ها تبدل کرده است و عملا ۴ سیاه‌چاله مالی برای دولت بعد به جا خواهد گذاشت.
درسهایی که باید از برجام بگیریم
در آستانه انعقاد توافق هسته ای، برخی تحلیلگران هشدار داده بود که برجام در بهترین وضعیت ممکن، یک "ظرفیت تاکتیکی محدود و قابل تغییر" تلقی می شود.
نامه وزیر بهداشت به رهبر انقلاب/دیری نخواهد پایید که مردم با سلامتی کنار هم زندگی کنند
وزیر بهداشت در نامه خود به رهبر معظم انقلاب آورده است: بی تردید دوباره بر می‌گردیم به روزهائی که مردم عزیز کشورمان با سلامتی و شادمانی در کنار هم زندگی کنند و دیری نخواهد پائید تا بر چهره نازنین فرمانده مهربانمان لبخند رضایتمندی بنشانیم.
کاربلدها و اُملت برنارد شاو !
تردیدی نیست که «کشور از مجموعه مدیریتی توانایی برخوردار است» اما این پرسش در میان است که آیا در دولت محترم، همه مدیران و مسئولان از میان افراد توانا و کاربلد انتخاب گردیده و به کار گرفته شده‌اند؟
گفت‌و‌گوی تفصیلی|امیری: تصمیم روحانی در عزل رحمانی عقبه چندماهه داشت/ ملاقات با رئیس‌جمهور کار سختی نیست/ تاکنون ورودی به انتخابات ۱۴۰۰ نداشتیم
معاون پارلمانی رئیس‌جمهور به سؤال‌های مختلفی از جمله نحوه برکناری رضا رحمانی، جایگاه محمود واعظی در دولت، رابطه دولت با مجلس جدید و احتمال از نصاب افتادن دولت در یک سال آینده پاسخ داد.
آخرین مطالب