به پایگاه خبری تحلیلی رهنما خوش آمدید.      آخرین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری تحلیلی رهنما دنبال کنید.      
روحانی(فروردین ۹۶): برجام سایه جنگ را از کشور برداشت/ روحانی(دی ۹۸): الان در شرایط جنگ هستیم
«سایه جنگ» به سرنوشت «سایه تحریم» دچار شد/
در چند سال اخیر، گرانی سرسام آور دلار، سکه، مسکن، خودرو، اجاره بهای مسکن، لوازم خانگی و...مردم را با مشکلات عدیده معیشتی مواجه کرد. در حقیقت موارد فوق همان میوه های برجام بود. میوه اعتماد به آمریکا.
نقشه‌ای برای فرار از بحران
چرا برخی از استعفای رئیس‌جمهور می‌گویند؟
یکی از مباحثی که این روز‌ها در سپهر سیاسی کشور مطرح است، بحث استعفای رئیس جمهور است. در همه جای دنیا، درخواست استعفای یک مقام مسئول به‌طور منطقی و طبیعی از سوی رقبا و منتقدان مطرح می‌شود، اما نکته عجیب ماجرا اینجاست که در ایران، این درخواست از سوی کسانی مطرح شده که خود را حامی دولت تدبیر و امید دانسته و مدعی هستند، روی کار آمدن این دولت کار آن‌ها بوده است.
روحانی در اجلاس سران: جهان اسلام باید تدابیری برای رهایی از سلطه دلار پیش بینی کند
رئیس جمهور طی سخنانی در اجلاس کوالالامپور با اشاره به سلطه جویی آمریکا با استفاده از تهدیدات تحریمی و تروریسم اقتصادی، گفت: جهان اسلام باید تدابیری برای رهایی خود از سلطه دلار و سیستم مالی آمریکا پیش‌بینی کند.
ترکان: زمان و شیوه سهمیه‌بندی بنزین مناسب نبود/ اقدام رهبری در مدیریت اوضاع کشور در حافظه‌ها بماند
مشاور پیشین رئیس جمهور درباره اجرای طرح سهمیه‌بندی بنزین گفت: این کار در زمان مناسبی انجام نگرفت و وقتی که این اتفاق افتاد، به‌گونه‌ای بود که شرایط برای مردم از سال اول دولت آقای روحانی سخت‌تر شد.
وزیر کشور: اعترافات اغتشاشگران باید در تلویزیون پخش شود/ ارائه جدیدترین آمار از میزان تخریب اموال عمومی
رحمانى فضلى گفت: با توجه به افزایش قیمت بنزین و طرح الگوی مصرف در چند روز گذشته، ابهامات و شبهات زیادی مطرح شد البته طبیعی است که طرح به این بزرگی مشکلات و مسائلی را برای مردم ایجاد کند.
روحانی به ۶۰ میلیون ایرانی کمک نقدی می‌کند؟!
حمایت ماهیانه و مؤثر از ۱۸ میلیون خانوار ایرانی تنها در صورتی مفید خواهد بود که دولت بدون چشم داشت به منابع و دارایی‌های دولتی، اسکناس‌های بی پشتوانه و یا افزایش قیمت ها، منابع مالی جدیدی تأمین کند.
آخرین مطالب