به پایگاه خبری تحلیلی رهنما خوش آمدید.      آخرین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری تحلیلی رهنما دنبال کنید.      
عوامل تحریک جوانان به اغتشاش باید هزینه خسارت‌های وارده را پرداخت کنند + فیلم
رئیس قوه قضائیه گفت: همه کسانی که با حمایت این نظام مشهور شدند، اما با دشمن هم‌صدا شدند و دشمن به‌وسیله آنها جوانان را تحریک و اغتشاش ایجاد کرد بدانند که خسارت‌های مادی و معنوی به مردم و کشور را باید پرداخت کنند.
ایجاد شعب ویژه رسیدگی به جرایم علیه امنیت عمومی در دادگستری استان تهران/ القاصی: با عناصر دخیل در برهم زدن آرامش روانی جامعه در فضای مجازی برخورد خواهد شد
رئیس کل دادگستری استان تهران از استقرار شعب ویژه رسیدگی به جرایم علیه امنیت عمومی در دادسرای عمومی و انقلاب تهران، دادگاه انقلاب و دادگاه تجدیدنظر خبر داد.
حمایت‌های دادگستری استان کرمان در جلوگیری از بیکار شدن بیش از ۱۸ هزار نیروی متخصص و کارگر
رئیس دادگستری استان کرمان گفت: از مهر ماه سال ۱۳۹۷ تاکنون ۴۹۵ پرونده در دبیرخانه ستاد استانی اقتصاد مقاومتی جهت پیگیری مشکلات فعالان اقتصادی استان و کشور تشکیل و با تلاش‌ها و پیگیری‌های بعمل آمده و حمایت‌های دستگاه قضایی استان از بیکاری بالغ بر ۱۸ هزار و ۵۰۰ نفر نیروی متخصص و کارگر در استان جلوگیری بعمل آمده است.
ایجاد حاشیه امن برای زورگیران خشنی که قانوناً
طبق قانون مجازات اسلامی اگر سرقت خشنی با سلاح رخ داد و این جرم وحشت عمومی به جامعه تزریق کرد این دسته از مجرمان قانوناً باید "محارب" محسوب شوند و حکم اعدام دریافت کنند اما درزمان حاضر شاهد صدور آرای بسیار خفیف برای این دسته از مجرمان جرائم خشن هستیم!
رئیس سازمان بازرسی کل کشور: بازرسان با شناسایی دقیق بسترهای فساد دست صاحبان نفوذ را از حوزه نفت، گاز و پتروشیمی کوتاه کنند
رئیس سازمان بازرسی کل کشور در جمع بازرسان امور نفت سازمان بازرسی از آن‌ها خواست با شناسایی دقیق بسترهای فساد، انجام آسیب شناسایی‌های لازم، ورود به موقع و پرهیز از سیاسی کاری، دست صاحبان نفوذ را از حوزه نفت، گاز و پتروشیمی کوتاه کنند.
بحث تبادل « اسدالله اسدی» فعلا در دستور کار نیست/ حکم آقای «اشتری» ربطی به ادعای اخیرش ندارد/ توضیحاتی پیرامون فرد سوئدی تازه دستگیر شده/ پنج دستگاهی که بیشترین اراضی فاقد سند رسمی را دارند
نشست خبری سخنگوی قوه قضاییه
نشست خبری سخنگوی قوه قضاییه با خبرنگاران رسانه‌های مختلف برگزار شد.
سرکشی از انبارهای بندر، گمرک و سازمان اموال تملیکی؛ بررسی وضع موجود، پیگیری برنامه‌ها، شناسایی مشکلات و صدور دستورات مقتضی
رئیس قوه قضاییه از منطقه ویژه اقتصادی بوشهر بازدید کرد
رئیس قوه قضاییه ضمن بازدید از منطقه ویژه اقتصادی بوشهر گفت: وضع موجود در انبارهای گمرکات، بنادر و سازمان اموال تملیکی از حیث ساماندهی مناسب کالاهای متروکه، قابل مقایسه با ۱۰ ماه گذشته نیست اما موضوع تا حصول نتیجه مطلوب دنبال می‌شود.
آخرین مطالب