به پایگاه خبری تحلیلی رهنما خوش آمدید.      آخرین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری تحلیلی رهنما دنبال کنید.      
پیام رهبر انقلاب به کنگره ملی هفده‌هزار زن شهید، آزاده و جانباز/ قدرت ایمان راه مجاهدت‌های بزرگ را به‌روی زنان ایرانی گشود
امام خامنه‌ای در پیامی به کنگره ملی «لشکر فرشتگان تاریخ‌ساز» ویژه تجلیل از زنان شهید، جانباز و آزاده، این زنان مجاهد، شجاع و فداکار را از برترین قله‌های افتخارات انقلاب اسلامی خواندند.
امام خامنه‌ای: بسیج ثروت بزرگ و ذخیره‌ی خداداد ملت ایران است
رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به‌مناسبت سالروز تشکیل بسیج مستضعفان گفتند: بسیج، ثروت بزرگ و ذخیره‌ی خداداد ملت ایران است. دشمنان این ملت، اکنون و همیشه در این اندیشه بوده‌اند و خواهند بود که آن را نابود یا بی‌اثر کنند.
کمک به فلسطین، دلسوزی برای یمن و دغدغه مسلمانان زیر ستم اهتمام همیشگی ما است/ آمریکا نتوانسته است با ترس یا فریب جلوی پیشرفت مردم ایران را بگیرد
پیام رهبر انقلاب به مناسبت ایام حج:
آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی فرمودند: آنان که بقاء رژیم غاصب و ظالم صهیونیست را می‌پذیرند و پنهان و آشکار دست دوستی به آنان میدهند. اینان را نصیحت میکنیم و از پیامدهای تلخ این رفتار بر حذر میداریم.
پاسخ امام خامنه‌ای به نامه
رهبر معظم انقلاب اسلامی تأکید کردند: جمهوری اسلامی همچون گذشته از هیچ کوششی برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین و استیفای حقوق آنان و همچنین دفع شر رژیم جعلی و غاصب صهیونیستی دریغ نخواهد کرد.
مرصاد مبارزه با فساد
پیام‌ها و آثار دادگاه «زم» ‌و «‌طبری»
دستگاه قضا در هفته‌های گذشته با برگزاری دادگاه‌های عناصری با پرونده‌های سنگین و پر حاشیه، روزهای پرکاری را پشت سر گذاشت. در میان این پرونده‌ها و دادگاه‌ها، دو دادگاه «روح‌الله زم» متهم امنیتی و دادگاه «اکبر طبری» متهم به فساد اقتصادی، از جنبه‌های مختلف حائز اهمیت هستند. به طور قطع بازداشت، محاکمه و مجازات عناصری مانند زم و طبری دارای پیام‌ها و پیامدهای مختلف خواهد بود. در این نوشتار به‌اختصار این موضوع بررسی می‌شود.
گزارشی از دیوان محاسبات درباره اشتباه در تفریغ بودجه ۹۷ واصل نشده/پرتاب ماهواره توسط سپاه؛ جلوه‌ای از جهش تولید در حوزه علم و فناوری/ پرونده‌های ارزی در دادسرای تهران محرمانه نیست
حجت الاسلام رئیسی:
رییس قوه قضاییه گفت: هیچ گزارشی تا امروز از دیوان محاسبات که حاکی از تردید یا اشتباه در گزارش تفریغ بودجه سال ۹۷ باشد واصل نشده بلکه بر اتقان گزارش تاکید هم شده است.
آخرین مطالب