به پایگاه خبری تحلیلی رهنما خوش آمدید.      آخرین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری تحلیلی رهنما دنبال کنید.      
رقابت بر سر مديريت شهري
سايه انتخابات رياست جمهوري بر سر شوراها همچنان سنگيني مي‌کند و اين امر موجب شده تا گاه در اذهان عمومي کمتر ديده شود. و اين در حالي است که شوراها از اهميت ممتازي برخوردار است و نبايد به سادگي از آن غفلت نمود.
ویژگی‌ها و مختصات انتخابات ۱۴۰۰
شرايط حساس مواجهه نظام اسلامي و استکبار جهاني در جنگ تمام عيار اقتصادي، عاملي است که انتخابات 1400 را از ادوار انتخابات گذشته متمايز کرده است. بدون شک چگونگي مواجهه با دشمن در عرصه اقتصادي و مهار سياست تحريم، مهم‌ترين ماجرايي است که صف‌آرايي رقابت‌هاي انتخاباتي آتي را رقم خواهد زد.
سردار سلیمانی: اکثریت مردم تمایل به استفاده از واکسن ساخت داخل دارند/ دنیا خبر پیروزی‌های ملت ایران را خواهد شنید
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به نظرسنجی‌های صورت گرفته درباره واکسن کرونا، گفت: اکثریت مردم تمایل دارند واکسن ساخت داخل را استفاده کنند، زیرا به آمریکا و اروپا هیچ اعتمادی ندارند.
نظرسنجی‌ها برای انتخابات ۱۴۰۰ چه می‌گویند؟/ مردم چه دغدغه‌هایی در انتخابات دارند؟/ کدام گفتمانها و رویکردها شانس بیشتری دارند؟
نتایج نظرسنجی برخی مراکز معتبر افکارسنجی نشان می‌دهد که مشارکت مردم در انتخابات سال آینده نه معلول مسائل سیاسی بلکه که ناشی از ناکارامدی دولت فعلی و مشکلات اقتصادی است.
جایگاه مقاومت و قدرت منطقه‌ای ایران
آمریکا تصور می کرد با شهادت فرماندهان مقاومت، جبهه مقاومت دچار گسست، شکاف و کاهش توان خواهد شد و با اقدامات نظامی و سیاسی می‌تواند گستره و کیفیت جغرافیایی تثبیت شده محور مقاومت را کاهش دهد.
سقف کارمان را حاج قاسم قرار دهيم
بررسی ابعاد شخصیت حاج قاسم سلیمانی در گفتگو با هادی محمدی
شخصيت حاج قاسم چيزي نيست که بگوييم محصول يک مرکز تربيتي مشخص است که ديگران بروند در آنجا آموزش ببينند تا بتوانند حاج قاسم‌ها بسازيم. اين حاج قاسم در يک مسير طبيعي کنش‌گري، تفکر، مداومت، باورهاي اعتقادي و آبديده شدن در کوران حوادث شکل گرفته است.
عملیات فریبی که با تکذیب دفتر آیةالله سیستانی خنثی شد!
بیت مرجعیت عالی عراق با انتشار بیانیه‌ای ضمن تکذیب دروغ بزرگ جریان ضدانقلاب و ادعاهای مطرح شده از سوی حامیان روح‌الله زم در خصوص سوء استفاده ایران از جایگاه آیةالله سیستانی در عملیات بازداشت زم، عملیات فریب آنها را خنثی کرد.
قانون «اقدام راهبردی برای رفع تحریم‌ها و صیانت از حقوق مردم» به زیان مصالح ملی نیست/ طرح مجلس، مصوبه شورای عالی بود/ منافع ملی قربانی اغراض جناحی قرار نگیرد
توضیحات شورای عالی امنیت ملی درباره مصوبه هسته‌ای مجلس؛
دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی تاکید کرد: قانون «اقدام راهبردی برای رفع تحریم‌ها و صیانت از حقوق مردم»، مسئله خاصی به زیان مصالح ملی ایجاد نمی‌کند.
آخرین مطالب