به پایگاه خبری تحلیلی رهنما خوش آمدید.      آخرین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری تحلیلی رهنما دنبال کنید.      
آیت الله کعبی: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی حماسه‌های انقلابی را احیا می‌کند/ آیت‌الله خاتمی: شورا خود را به‌مناسبت‌ها محدود نکند
دو عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به چهلمین سالگرد تاسیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ضمن تأکید بر اینکه این شورا حماسه‌های انقلابی را احیا می‌کند، خاطرنشان کردند: شورای هماهنگی خود را به مناسبت‌های مشخص فعلی محدود نکند.
گفت‌وگو با لیلاز: تا رانت نفت هست، کسی به‌دنبال نظریه عدالت نمی‌گردد/ خصوصی‌سازی نشد؛ غارت شد!/ به رئیسی امیدوارم
توزیع منابع از مرکز صورت می‌گیرد و تا به سیستان و بلوچستان برسد چیزی از آن باقی نمی‌ماند و ثانیاً درآمد هنگفت نفت و نداشتن برنامه درست برای بهره‌برداری درست از این درآمد "تورمی" را می‌آفریند که کارکرد آن له‌کردن فقرا و محرومین است.
صداقتی که شهادت را برای «بهشتی» رقم زد
انقلاب اسلامی
شهید آیت الله سید محمد حسینی بهشتی (ره) از جمله شهدای شاخصی بود که به واسطه صداقت خود در تبیین و تقید به مبانی انقلاب اسلامی دشمنان را به این نتیجه رساند که ترور شخصیت از پس این ابرمرد برنیامده و راهی جز به شهادت رساندن وی نمانده است.
اقدامات شهید بهشتی در مواجهه با تهدیدات علیه جمهوری اسلامی
در جریان پیروزی انقلاب اسلامی و بحران‌های ایجاد شده توسط شخصیت‌ها، جریان‌ها، احزاب و گروه‌های مخالف و تهدیدات مطرح شده علیه جمهوری اسلامی، شهید بهشتی به عنوان یکی از چهره‌های پیرو خط امام به مقابله با این تهدیدات پرداخت.
گفت‌وگویی منتشر نشده از آیت‌الله کریمی/ آیت‌الله خامنه‌ای را «اعلم» می‌دانم
عضو فقید شورای افتای رهبر معظم انقلاب در گفت‌وگویی، آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای را اعلم دانسته و گفته است اعلمیّت به این نیست که شخصی هشت رساله نوشته است یا دوازده کتاب چاپ کرده است. اعلمیت به این است که اگر کسی نهج‌البلاغه را همراه آن جهت‌گیری که خطابات نهج‌البلاغه می‌گوید درست فهمید، به او نهج‌البلاغه شناس می‌گویند.
گفتگو|یک پژوهشگر حقوق عمومی: وزارت کشور درباره پرونده «سینا کمالخانی» شفاف سازی کند
عضو هیئت علمی دانشگاه قم گفت: اگر این مسئله که وزارت کشور از بی اعتباری مدرک تحصیلی یکی از داوطلبان مطلع شده ولی ترتیب اثری به آن نداده، محرز شود، این موضوع تخلفی واضح است که حتما باید به آن رسیدگی شود.
انتقام از شورای نگهبان در دقیقه
گزارش تحلیلی از مصوبه اخیر مجلس دهم
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی روز چهارشنبه ۲۷ فروردین با دو فوریت طرح الحاق یک تبصره به قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی، خبرگان رهبری و ریاست جمهوری موافقت کردند.
آخرین مطالب