به پایگاه خبری تحلیلی رهنما خوش آمدید.      آخرین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری تحلیلی رهنما دنبال کنید.      
کلیپ شماره ۵ / انتخابات فقط یک رای نیست
حتما این عکس را بار‌ها دیده اید و اقدام این نوجوان بسیجی را در به اسارت گرفتن ۱۰ عراقی ستوده اید، در تاریخ انقلاب این گونه گردان‌های یک نفره نوجوان کم نیستند که تاریخ انقلاب را دگرگون کرده اند، افرادی مانند؛ شهید محمد حسین فهمیده، بهنام محمدی، مهدی طحانیان، غلامرضا احمدی، مهرداد عزیزالهی، حیدر شهیدی و رشادت‌های هزاران نوجوان دیگر از این سرزمین حکایت از آن دارد که حتی نقش و حضور یک نوجوان که قد و اندازه اش از سلاحش کوچکتراست چگونه می‌تواند معادلات را تغییر دهد.
اعلام حمایت اهل سنت کشور از آیت‌الله رئیسی /‌ رای ما یکپارچه برای آیت‌الله رئیسی خواهد بود
عالم برجسته اهل سنت ‌با تاکید بر اینکه قاطعیت، قانون‌مندی و مبارزه جدی آیت الله رئیسی بافساد نشان از لیاقت و توانمندی وی برای ریاست جمهوری است گفت: ما به این نتیجه رسیده‌ایم که در انتخابات به صورت یکپارچه به آیت الله رئیسی رای دهیم.
رقابت هفت نامزد برای فتح کرسی سیزدهم پاستور
گزارشی از فهرست نهایی نامزدهای تایید صلاحیت شده
پس از پایان مهلت ده روزه شورای نگهبان، این نهاد که مسئول بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری است، نظر نهایی خود را اعلام کرد.
۱۱ سوال و ابهام درباره عملکرد شورای نگهبان
این روزها گویا دیواری کوتاه‌تر از شورای نگهبان پیدا نمی‌شود، هرچند عملکرد اخیر شورای نگهبان برای عده‌ای سوال ایجاد کرده اما عده‌ای سعی دارند اشتباهات و کارنامه ضعیف خود را پشت تصمیمات شورا پنهان کنند.
آخرین مطالب