به پایگاه خبری تحلیلی رهنما خوش آمدید.      آخرین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری تحلیلی رهنما دنبال کنید.      
پرواز پهپاد ایرانی در جهان
روتیتر: رشد فناوری­های جدید ایرانی در عرصه نظامی- امنیتی
جمهوری اسلامی ایران در عرصه پهپادی رشد قابل توجهی پیدا کرده است به نحوی که آلکسوس گرینکویچ فرمانده نیروی هوایی سازمان تروریستی سنتکام گفت «ایران تاکتیک‌هایی مختص خودش را در پیش گرفته و به خاطر پهپادهایش گام‌های بزرگی رو به جلو برداشته است.»
مقابله با جنگ شناختی؛ آگاهی و تاب آوری
در شمارگان پیشین این ستون بیان داشتیم که هک شناختی یا به تعبیری جامع‌تر جنگ شناختی نوع پیشرفته­ تر جنگ اطلاعاتی و فراتر از آن در عصر پسا حقیقت و در عصر انقلاب سایبری و هم­گیری اینترنت و شبکه­ های مجازی است.
لغو دورهمی جلادها
نشست تروریست­های منافق در آلبانی لغو شد
مجمع جلاد‌ها در تیرانا برگزار نخواهد شد؛ این مهم­ترین خبر از سلسله ناکامی ­های ضدانقلاب در هفته­ های اخیر است
تقابل با شبکه رادیکالیسم حامی غرب
پاتک به شبکه نیابتی دشمن
سرعت تحولات در حوزه کلان سیاسی مجدد شتاب گرفته است. طراحی عملیات دشمن از «تهدید مرزها با ابزار گروهک­های تروریستی» تا سیاست اعلامی تروریستی رژیم اشغالگر قدس تحت عنوان «هزار ضربه چاقو» گسترش یافته است. در این طراحی دشمن، بازیگران داخلی نقش تسهیل­گر ایفا می­کنند
چرا ناتوی عربی قابلیت اجرا ندارد
معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرمانده کل قوا، ضمن تحلیل سفر بایدن به غرب آسیا، به بیان مطالبی درباره اینکه چرا ناتوی عربی قابلیت اجرا ندارد، پرداخت.
تروریسم در خدمت جنگ هیبریدی
استفاده از ابراز تروریسم با استفاده از شکاف های اجتماعی- سیاسی فعال یا غیرفعال در جامعه دشمن یا رقیب صورت می­گیرد و موجب اختلال در نهادهای تصمیم­ ساز دشمن یا رقیب خواهد شد
آخرین مطالب