به پایگاه خبری تحلیلی رهنما خوش آمدید.      آخرین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری تحلیلی رهنما دنبال کنید.      
کارآمدی؛ وجه مشترک نیرو‌های مسلح
ساختار مکتبی نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی یکی از بزرگ‌ترین مزیت‌های آن‌ها بوده که توانسته کارآمدی و اثربخشی را در بالاترین درجات برای آن‌ها رقم بزند.
آمریکا می‌خواهد با عملیات روانی، حریف را قبل از جنگ تسلیم کند
قناد باشی، کارشناس مسائل غرب آسیا:
جعفر قنادباشی کارشناس مسائل غرب آسیا در گفتگویی با اشاره به تحرکات جدید آمریکا در عراق و حمله احتمالی نظامی به نیروهای مقاومت در این کشور، گفت: واقعیت این است که شخص آقای ترامپ از ابتدا برنامه‌اش این نبود که مثل بوش و اوباما خودش را در خاورمیانه مشغول جنگ کند و به‌هیچ‌وجه درصدد عملیات نظامی نبود.
مزدور اجاره‌ای منافقین، پشت سفر گروه اعزامی «پزشکان بدون مرز» / چه کسانی از ادامه فعالیت گروه مشکوک حمایت می‌کنند؟ +فیلم و عکس
شاید مروری بر سوابق کوشنر و پیوندهای این چهره با سازمان منافقین، تا حدی به رمزگشایی ماجرای ورود مریم رجوی، سرکرده فرقه تروریستی به ماجرای «پزشکان بدون مرز» کمک کند.
قدرت واقعیت نمایی کرونا
این ویروس منحوس به رغم اینکه منشا خسارت‌های زیادی شده، اما می‌توان گفت که یک قدرت واقعیت‌نمایی داشته است؛ یعنی در واقع ماهیت‌ها را آشکار و پرده‌ها را کنار زده است.
بیانیه سپاه به‌مناسبت یوم‌الله ۱۲ فروردین|کوچکترین خطای دشمنان علیه جمهوری اسلامی آخرین خطای آنان است
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه‌ای به‌مناسبت فرارسیدن سالروز یوم‌الله ۱۲ فروردین، کوچک‌ترین خطای دشمنان شرور و ماجراجو در هر نقطه‌ای علیه جمهوری اسلامی ایران را آخرین خطای آنان قلمداد کرد.
جنايات رئیس جمهور دوران جنگ!
فرمانده کل سپاه به دولت آمریکا توصیه کرد تا به جای اینکه از نیروهای نظامی خود برای کشتن مردم منطقه غرب آسیا استفاده کند، از آنها برای حفظ سلامت مردم سرزمینش در مقابله با کرونا بکار گیرد.
ماهواره‌ برهای ایرانی را بیشتر بشناسید +عکس
دفاع و امنیت
سهولت اجرای پرتاب های فضایی با ماهواره‌بر سوخت جامد، امکان ساده تر رسیدن به ضریب اطمینان مکانیکی بالا و قیمت نسبتاً ارزانتر از جمله دستاوردهای به کارگیری ذوالجناح در مسیر پرتاب های فضایی کشور خواهد بود.
رفتار داعشی اغتشاشگران با امدادگران آتش نشانی/ اهانت وقیحانه و حرمت شکنی کلام الله مجید توسط اغتشاشگران در شهر قدس/لو رفتن آموزش آتش زدن و تخریب اموال به اغتشاشگران در شبکه‌های ماهواره‌ای + فیلم
پربازدیدترین فیلم‌های آبان ۹۸؛
جذاب‌ترین فیلم‌های منتشر شده در آبان ۹۸، گردآوری و بازنشر شده است.
آخرین مطالب