به پایگاه خبری تحلیلی رهنما خوش آمدید.      آخرین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری تحلیلی رهنما دنبال کنید.      
سه خرابکاری در نطنز و چهار پاسخ مقتضی آن
محمدایمانی فعال رسانه‌ای در کانال تلگرامی خود نوشت: بر خلاف برخی فضا سازی، اقدامات تروریستی و خرابکارنه هسته ای، نه مستقلا توسط اسرائیل بلکه مشترکا توسط آمریکا و اسرائیل و با همکاری برخی سرویس های جاسوسی اروپایی انجام می شود.
اولین آموزش‌های موشکی در تیپ ۱۵۵ ارتش سوریه
۱۶ مهر ۱۳۵۹، در هفدهمین روز آغاز تهاجم سراسری رژیم عراق به کشورمان، اولین موشک کوتاه برد «فراگ ۷» ارتش عراق به شهر دزفول اصابت کرد که هفتاد نفر شهید و بیش از سیصد نفر زخمی بر روی دست مردم بی‌دفاع این شهر گذاشت.
حفاظت از ساحت سپاه
عواملی سبب شده تا واضع دکترین رفتار سیاسی سپاه به این موضوع ورود کند که مهمترین آنها عبارت است از حفاظت از ساحت سپاه از اتهام و پرداختن هزینه برای کاری که نکرده است.
بسیج و سپاه از کلیت نظام دفاع می کند/ پاسدار باید سیاست را بداند ولی وارد جناج و گروه سیاسی نمی شود
گفتگوی با سردار کوثری /
شخصی که در این زمینه فعالیت می کند خواه سپاهی یا بسیجی باشد، در اصل نباید وارد گروه ها و جناح های سیاسی شود اما باید مسائل و موضع گیری های گروه های سیاسی را بداند و بشناسد.
کمربند آتشین سپاه در خلیج‌فارس و تنگه هرمز محکم‌تر شد/ رونمایی از «موشک خاص ایرانی» برای انهدام سریع شناورهای دشمن+عکس
گزارش از شهر موشکی جدید ندسا/
سپاه با رونمایی از شهرموشکی جدید خود، امسال را با اعلام خبر مجهز شدن به موشکهای بالستیک به پایان رساند که این موشکها، به دلیل ابعاد کوچک، از سرعت بالا و قابلیت عبور از سامانه‌های پدافندی برخوردار است.
سناریو کشته‌سازی اصلاح‌طلبان این بار در سراوان/ اصلاحات چگونه با وهابیت همکاری می‌کند؟+ عکس
گزارش
سراوان تمرین و دست‌گرمی افراطی‌ها برای آینده است! اصلاح‌طلبان با استفاده از تصاویر آرشیوی منتشرشده توسط گروهک‌های معاند و تجزیه‌طلب سعی کردند همراه با ضدانقلاب نظام را مقصر جلوه بدهند.
آخرین مطالب