به پایگاه خبری تحلیلی رهنما خوش آمدید.      آخرین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری تحلیلی رهنما دنبال کنید.      
کابوس آمریکا درخلیج‌فارس هستیم
فرمانده نیروی دریایی سپاه:
نیروی دریایی سپاه اگرچه در شهریور ماه 1364 با فرمان مبارک حضرت امام(ره) رسما تشکیل ‌شد، اما قبل از آن، یعنی با پیروزی انقلاب اسلامی و تأسیس سپاه پاسداران و ضرورت حضور این نیرو در دریا، با توجه به اینکه مسیر فرار بخشی از ضد اقنلاب از طریق دریا بود، یگان‌های دریایی سپاه تشکیل شد.
گمانه های مربوط به حادثه پارچین و نطنز
اما در باره حادثه نطنز، ایدی کوهن روزنامه نگار جنجالی صهیونیست نخستین کسی بود که واکنش نشان داد و در توییتی ادعا کرد انفجار نطنز در اثر بمباران جنگنده های اف-16 اسرائیل بوده است!
غریب‌آبادی: دولت ترامپ ۱۲۹ تحریم علیه ایران اعمال کرده/ سیاست دولت آمریکا قرار دادن زانو روی گردن دیگران است
نماینده ایران در آژانس بین‌المللی انرژی اتمی با اشاره به اینکه سیاست آمریکا در عرصه بین‌الملل قرار دادن زانو بر روی گردن دیگران است، گفت که دولت آمریکا در دوران دونالد ترامپ بیش از ۱۲۹ تحریم علیه ایران اعمال کرده است.
سرلشکر باقری: هرگونه خطای تروریست‌های آمریکایی در هر نقطه جهان با پاسخ قاطع ایران روبرو می‌شود
رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح با بیان اینکه اشراف اطلاعاتی بر وضعیت و تحرکات دشمنان از جمله ارتش تروریست آمریکا در منطقه و سرزمین‌های دور دست دستور کار دائمی نیرو‌های مسلح است، تاکید کرد: هر گونه خطای محاسباتی آنان در هر نقطه از جهان علیه منافع ملی ایران عزیز را قاطعانه با پاسخ درخور مواجه خواهیم ساخت.
جزئیات دیدار منتخبان مجلس با سردار حاجی‌زاده/ رؤیت سیگنال ماهواره نور و هدف‌گذاری برای مدار ۳۶ ​هزار کیلومتری
منتخب مردم تبریز در مجلس یازدهم با اشاره به دیدار جمعی از منتخبان مجلس یازدهم با سردار حاجی‌زاده گفت: در این دیدار ضمن آشنایی با آخرین دستاورد‌های فضایی سپاه، سیگنال ماهواره نظامی نور و عملکرد آن را مشاهده کردیم.
آخرین مطالب