به پایگاه خبری تحلیلی رهنما خوش آمدید.      آخرین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری تحلیلی رهنما دنبال کنید.      
پیشنهاد سایت گرداب برای مرتبطین با آمدنیوز
سایت گرداب در بیانیه‌ای با اشاره به "درخواست‌های مکرر" از سازمان اطلاعات سپاه، از افرادی که با شبکه معاند آمد نیوز همکاری داشته اند، خواسته برای ابراز ندامت و تخفیف مجازات احتمالی با این سایت تماس برقرار کنند.
چرا رهبر معظم انقلاب از نیروهای نظامی و انتظامی رضایت دارند؟
مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) در دیداری که چندی پیش ۱۰ مهر ۱۳۹۸ با فرماندهان سپاه داشتند، سپاهیان پاسدار را فرزندان خود خواندند و افزودند: «من صد درصد از سپاه راضی هستم، اما به این حد از پیشرفت سپاه قانع نیستم و معتقدم این نهاد بر اساس توانایی‌ها و استعداد‌های خود می‌تواند ۱۰ و حتی ۱۰۰ برابر رشد و پیشرفت کند.» مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) درباره عملکرد ارتش و نیروی انتظامی نیز در بیاناتی جداگانه رضایت خویش را بیان کرده بودند. دلیل این رضایت چیست و چه نکاتی در این مورد وجود دارد.
شکست بزرگ آژانس ANSSI فرانسه در حفاظت سایبری از «نیما زم» / گرداننده آمدنیوز هم فریب «ویندوز قرمز» را خورد
چنین نتیجه‌ای، به خوبی نشان داد دل بستن به حفاظت فیزیکی و سایبری همتایان کارآگاه ناوارو، چقدر به ضرر ساده لوحان ضد انقلاب است که فکر می‌کنند زندگی در زیرزمین‌های پاریس برایشان اعتبار و امنیت می‌آورد.
چرا بازداشت زم مهم است؟
جریان آمدنیوز چشم فتنه خطرناک اختلاف در درون نظام بود که در حریم امن دستگاه‌های امنیتی غرب و با پشتیبانی مالی گسترده ارتجاع منطقه‌ای علیه ملت ایران جولان می‌داد. به لطف خدا و با نیت خالصانه پاسداران اطلاعات سپاه روح‌الله زم اسیر پنجه قدرت دستگاه اطلاعاتی کشور شد.
شُک و بُهت در جریان های ضد انقلاب پس از دستگیری روح الله زم
کانال حق نیوز از تمامی کسانی که عضو آمد نیوز هستند خواست تا هر چه سریعتر کانال آمد نیوز را ترک نمایند در این کانال آمده است: کاربرانی که به هر دلیلی با ادمین‌های کانال آمدنیوز چت کرده‌اند، بهتر است سریعتر چت تلگرام خود را به طور کامل پاک کنند.
آخرین مطالب