به پایگاه خبری تحلیلی رهنما خوش آمدید.      آخرین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری تحلیلی رهنما دنبال کنید.      
قالیباف: دولت با تشکیل ستاد ساماندهی فوری، به مشکلات پایان دهد/ مشکلات بازار ظرف ۴۸ساعت قابل ساماندهی است
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: تصویب لایحۀ بودجه به گام نهایی خود رسیده است و پس از تلاش‌های چندین‌‌ماهۀ نمایندگان برای کاهش ایرادات لایحۀ اولیۀ بودجه، امروز فرایند تصویب سند مالی یک‌ساله کل کشور به پایان خواهد رسید.
رئیس فراکسیون محیط زیست مجلس: قوه قضائیه در هیچ دوره‌ای مانند دوره کنونی حامی محیط زیست نبوده است/برخورد بدون‌ تعارف دستگاه قضا با دست‌اندازان به منابع طبیعی
رئیس فراکسیون محیط زیست مجلس شورای اسلامی گفت: واقعیت این است که در هیچ دوره‌ای منابع طبیعی ایران حامی جدی در قوه قضائیه نداشته است، اما در حال حاضر شاهد این رویکرد از سوی رئیس دستگاه قضا هستیم و این موضوع را به فال نیک می‌گیریم.
اخذ اثر انگشت با استامپ در انتخابات ۱۴۰۰ حذف شد/برگزاری الکترونیکی انتخابات در ۸کلانشهر +جزئیات
رئیس ستاد انتخابات گفت: با هماهنگی‌های صورت گرفته با مجلس شورای اسلامی برای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، به تعداد صندوق های رای الکترونیک موجود که ۸ کلانشهر را پوشش می‌دهد، انتخابات به صورت تمام الکترونیک برگزار خواهد شد.
بودجه برای زندگی مردم است نه دولت و مجلس/ پیش از هر مصوبه‌ای باید به وضعیت مردم توجه کرد
رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان این که بودجه نه متعلق به مجلس است و نه دولت گفت: این بودجه بودجه مردم است و پیش از هر تصمیمی که می‌گیریم باید زندگی مردم را مقابل چشمان مان تصور کنیم و متناسب با زندگی مردم تصمیم گیری کنیم.
آخرین مطالب