به پایگاه خبری تحلیلی رهنما خوش آمدید.      آخرین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری تحلیلی رهنما دنبال کنید.      
خمینی علیه خمینی؟
جریان نفوذ و فتنه به خوبی می‌داند که احتمال عدم تنازل شورای نگهبان از موازین قانونی و طبعاً عدم احراز صلاحیت نامزدهای فاقد سابقه اجرایی و سیاسی بالاست.
مدیریت و کفایت
هشت ویژگی رئیس جمهور مطلوب-۱
رهبر معظم انقلاب اسلامی در سخنرانی روز اول فروردین خطاب به ملت، ۸ ویژگی برای رئیس جمهور مطلوب برشمردند.
حجت الاسلام سعیدی: دولت تازه‌نفس و پرانگیزه ایران را قوی و قوی‌تر خواهد کرد
رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا تاکید کرد: دولتی تازه‌نفس، عازم، پرانگیزه و مظهر انتخاب مردم، ایران را قوی و قوی‌تر خواهد کرد و به حول و قوه الهی با مدیریت صحیح حقانیت جمهوری اسلامی را به رخ جهانیان کشیده و فرهنگ صحیح و انسانی برگرفته از نور اسلام را متجلی می‌سازند.
آیت اللهی که استقلال کشورش را با هیچ چیز عوض نمی‌کرد
آیت‌الله سیدابوالقاسم کاشانی (۱۲۶۰ ـ. ۱۳۴۰ ش)، فقیه مبارز و مجاهد خستگی‌ناپذیری بود که عمر خود را در راه مبارزه با استبداد، استکبار و ستمگری گذرانید و، چون دژی استوار در برابر تهاجم بیگانگان به کشور‌های اسلامی ایستادگی کرد
سکولارهای ایرانی و مرجعیت نجف
مدیر مسئول روزنامه جوان نوشت: همانگونه که از ایشان ندیده‌ایم بر تشکیل نظام دینی در عراق اصرار ورزد، مشاهده نشده است که روی سکولارها و غربگراهای ایرانی و عراقی حساب ویژه باز کند.
احمدی‌نژاد؛ گام به گام در بی‌راهه
رفتار‌های رئیس‌جمهور سابق در ماه‌های اخیر نشان می‌دهد، او تصمیم گرفته است با پیاده‌سازی چندین سناریو، آمدنش به عرصه انتخابات ۱۴۰۰ را به یک مطالبه مردمی تبدیل کند.
نمایشی متفاوت از اقتدار ملت بزرگ ایران / همدلی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن با حضور خودرویی/ نمایش موشک‌های بالستیک در پایتخت +عکس
بهمن تماشایی ۴۲؛
مراسم بزرگداشت چهل‌ودومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی امروز به صورت ویژه و متفاوت و البته همچنان تماشایی در جای جای ایران اسلامی برگزار شد.
آخرین مطالب