به پایگاه خبری تحلیلی رهنما خوش آمدید.      آخرین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری تحلیلی رهنما دنبال کنید.      
تفاوت رونق تولید با جهش تولید
رهبر انقلاب اسلامی در پیام نوروزی خود در اولین لحظات تحویل سال، با اشاره به نام‌گذاری سال ۹۸ به رونق تولید و تحرکات مثبت انجام‌گرفته، سال ۹۹ را به نام «جهش تولید» نام‌گذاری کردند.
خيزش مردم براي جمهوري اسلامي
مروری بر برگزاری همه پرسی جمهوری اسلامی در ۱۲ فروردین ۱۳۵۸
روز اول همه پرسی که ۱۰ فرودین ۱۳۵۸ بود، آنچنان تراکم جمعیت زیاد بود که به برخی مناطق، به خصوص مناطق مرزی تعرفه لازم نرسید و نزدیک غروب امام اجازه داد که ۲۴ ساعت دیگر مدت رأی‌گیری تمدید شود و بدین سان همه پرسی تا ۱۱ فروردین به طول انجامید.
جهان پسا کرونا
بررسی آینده جهان مبتنی بر سه نظریه؛ آخرالزمان، افول آمریکا،پایان تاریخ
این روزها پساکرونا از خود کرونا مهمتر شده است. اینکه چه خواهد شد؟ آیا باید شاهد جنگی عظیم بر سر قحطی یا رکود اقتصادی سهمگینی باشیم؟ ایا آخرالزمان رسیده است؟ آیا پایان تاریخ است؟ ایا واقعا بر سر دستمال توالت بر روی یکدیگر اسلحه می کشیم؟
خاکریز‌های سلامت در برابر کرونا هراسی
طی یک ماه گذشته تاکنون که ویروس کرونا به ترند اول خبر‌ها و تحلیل‌ها در جهان بدل شده، حجم وسیعی از عملیات روانی و رسانه‌ای علیه جمهوری اسلامی و ملت ایران از سوی نظام سلطه و خبرگزاری‌های اپوزیسیون و معاند سازمان‌دهی و به‌کار گرفته شده است.
اگر آيت الله کاشاني نبود؟!
آیت الله خامنه ای: اين بساط را نهضت ملي شدن صنعت نفت به هم زد، كه عامل و سرچشمه‌ي اصلي جوشش در اين نهضت، همين مرد بزرگ و شجاع بود: مرحوم آيت‌اللَّه سيد ابوالقاسم كاشاني
آخرین مطالب