به پایگاه خبری تحلیلی رهنما خوش آمدید.      آخرین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری تحلیلی رهنما دنبال کنید.      
سخنی با برادرم «فتاح»
سیاست
جناب فتاح نمی‌توانست از غیر واقعی بودن آنچه مطرح کرده بود بی‌خبر باشد! و دقیقاً همین نکته است که اظهارات ایشان در برنامه نگاه یک را غیرقابل توجیه می‌کند!
فتاح: بنیاد مستضعفان با ‌جوانان انقلابی مناطق محروم را آباد می‌کند / قرار نیست دولت خود را کنار بکشد
ئیس بنیاد مستضعفان گفت: بنیاد مستضعفان با بکارگیری نیروهای انقلابی جوان در شهرستان‌های هدف ورود کرده تا بتواند با کار جهادی و شبانه‌روزی این جوانان تحولی مناسب در زمینه آبادانی مناطق ایجاد کند.
صدرالحسینی: تمام سعی آمریکا برهم زدن روابط میان ایران و عراق است/ ۳ انتظار اصلی ایران از دولت الکاظمی
گفت‌وگو|
کارشناس مسائل غرب آسیا گفت: تفاهمات قبلی بین ایران و عراق نیازمند ادامه کار و تبدیل به توافقات اجرایی است، با توجه به سفر و هیئت همراه آقای الکاظمی به نظر می‌رسد این اتفاق در ایام نزدیک به وقوع بپیوندد و تفاهمات به نتیجه قطعی برسد.
منظور رهبری از «ضربه متقابل» چیست؟/ الکاظمی چه پیامی از بیت رهبری به آمریکایی‌ها خواهد داد؟!
کافیست در یک رصد تخصصی اتفاقات و روندهای سیاست خارجه ایران و منطقه را بعد از دیدار‌های چند سال اخیر سران کشورهای همچون روسیه، چین، ونزوئلا، قطر، عراق، رهبران گروه های مقاومت و... با رهبر معظم انقلاب را مورد رصد و واکاوی قرار بدهیم.
چوب جادویی
راه‌حل مشکلات امروز کشور چیست؟ برای پاسخ به این سؤال ابتدا باید به این سؤال جواب داد؛ علت و ریشه مشکلات چیست؟ درباره این سؤال پاسخ‌های متفاوتی ارائه می‌شود که عمده‌ترین آنها را می‌توان در دو بخش تقسیم‌بندی کرد؛ برخی ریشه و علت مشکلات را در گذشته و بخصوص دولت پیشین دانسته و می‌گویند دولت فعلی و مردم تاوان تصمیمات دولت قبل را می‌دهند. این دسته برای نظر خود دلایلی نیز ذکر می‌کنند و برای نمونه می‌گویند دولت قبل درآمدهای ارزی بسیاری داشته اما آنها را هدر داده و استفاده بهینه‌ای از آن درآمدها نکرده است.
آخرین مطالب