به پایگاه خبری تحلیلی رهنما خوش آمدید.      آخرین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری تحلیلی رهنما دنبال کنید.      
سلام فرمانده باطل‌السحر مارپیچ سکوت
مدیر مسئول روزنامه کیهان در یادداشتی تحت عنوان «سلام فرمانده باطل‌السحر مارپیچ سکوت» نوشت:چرا نباید پرچم باور‌ها و هویت اسلامی و انقلابی خود را بی‌وقفه برافراشته نگاه داریم؟! باطل‌السحر ترفند مارپیچ سکوت، فریاد در اعلام باورهاست چیزی شبیه همان صلوات با صدای بلند
سلام فرمانده
بی‌اختیار به‌دلم افتاد برای سرود «سلام فرمانده» چند کلمه بنویسم. دنبال چرایی گل‌کردگی و مانایی آن می‌گردم.
مسئولیت پذیر نبودید! طلبکار هم نباشید!
اهل سیاست همیشه بر حافظه کوتاه افکار عمومی حساب ویژه باز می‌کنند! و فکر می‌کنند می‌شود با ابزار رسانه، هیاهو و تبلیغات واقعیت های روشن را از چشم‌ها پنهان کرد و روایت‌های غیرواقعی را جایگزین حقیقت کرد!
پیچ تاریخی و مسئولیت نخبگان
رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامشان به پنجاه و ششمین نشست سالانه اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا، رویداد‌های سیاسی و نظامی این روز‌ها را تشکیل‌دهنده بخشی از همان پیچ تاریخی جهان دانستند که گمان آن رفته بود و بر مسئولیت نخبگان و زبدگان ملت بزرگ ایران در این شرایط حساس تأکید کردند..
«دولت سایه» اسم رمز برای شانه خالی کردن از پاسخگویی/ اصلاح طلبان پروژه انتخاباتی خود را کلید زدند
گزارش
برخی بر این باورند که تشکیل دولت سایه توسط مقامات ارشد دولت قبل آنهم به فاصله تنها چند ماه پس از پایان دولت، در حقیقت ترفندی برای پاک کردن ردپا و شانه خالی کردن از پاسخگویی به افکارعمومی است.
۹ دی، زایش فرصت از دل تهدید
هنر جمهوری اسلامی در تبدیل تهدید به فرصت یا تولید فرصت از دل تهدید، در اکثر صحنه‌های چالش‌آفرین ۴۳ سال گذشته هویدا بوده است که ۹ دی یکی از این فرصت‌های ماندگار است.
دانشجو در برابر بیگانه!
مروری بر حوادث ۱۶ آذر ۱۳۳۲
برای مقابله با انحرافات احتمالی در جنبش دانشجویی ضروری است دانشجویان با بازخوانی تاریخی روز ۱۶ آذر و آنچه ماهیت ضداستکباری این روز را تشکیل می‌دهد، بار دیگر از نفوذ جریان‌های سیاسی شکست خورده که حیات مجدد خود را در استفاده ابزاری از جنبش دانشجویی می‌بینند، جلوگیری نمایند
آخرین مطالب