به پایگاه خبری تحلیلی رهنما خوش آمدید.      آخرین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری تحلیلی رهنما دنبال کنید.      
حسین شریعتمداری در روزنامه کیهان نوشت:
آقای خوئینی‌ها! از کجا دیکته شده بود؟!
دیروز آقای موسوی خوئینی‌ها نامه سرگشاده‌ای خطاب به رهبر معظم انقلاب نوشته و در آن به مسائلی اشاره کرده‌اند که اگرچه، با توجه به هوشیاری مثال‌زدنی ملت، درک میزان صحت آن به آسانی برای عموم مردم امکان‌پذیر است ولی نگارنده به دو علت، پرداختن به این نامه سرگشاده را ضروری تلقی می‌کند.
تحقیر ایران و ایرانی توسط «محمد خاتمی»
غرب‌شیفتگی لیدر اصلاحات؛
اظهارات جدید خاتمی و مقایسه بی‌وجه ایران با آلمان توسط وی، نشان داد که اصلاح‌طلبان از رأس تا کف، هیچ عرقی نسبت به عظمت و تمدن ایرانی ندارند.
دولت اصلاحات و مجلس ششم علیرغم همراهی با آمریکا امتیاز قابل توجهی کسب نکردند
مدیر دفتر مطالعات و تدوین تاریخ ایران در واکنش به یادداشت روزنامه شرق نوشت: دولت اصلاحات و مجلس ششم علی‌رغم همراهی‌های بسیار با زیاده‌طلبی‌های آمریکا، هیچ‌گونه امتیاز قابل توجهی کسب نکردند و اگر عمر دولت آقای خاتمی ادامه داشت اولین قطع‌نامه این شورا که واکنشی بود به پایان تعلیق، به نام دولت بعدی به ثبت نمی‌رسید.
معیار سنجش تحقق شعار سال
نام‌گذاری سال‌ها، رسم نیکویی است که به شکل هدفمند از جانب «امام خامنه‌ای (مدظله العالی)» برای غلبه بر مشکلات اساسی ایران، جهش اقتصادی کشور و درنهایت بهبود معیشت مردم و آسایش و آرامش ملت شریف ایران، پایه‌گذاری شده است.
حضور ابتکار در همایش موسسه WPL وابسته به نهادهای برانداز آمریکایی/ دستاورد معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری در سال ۹۸ +عکس
گزارش
سال ۹۸ را در با همه اتفاقات یکی از سخت‌ترین سال‌های تهاجم فرهنگی غرب و جریان‌های فمینیستی داخلی و خارجی در راستای تضعیف و تخریب فرهنگ و قوانین ایرانی در اسلامی مربوط به حوزه زنان بود.
آخرین مطالب