به پایگاه خبری تحلیلی رهنما خوش آمدید.      آخرین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری تحلیلی رهنما دنبال کنید.      
به دنبال مقصر ناکارآمدی‌ها!
ناکامی جریان اصلاحات در انتخابات ۱۴۰۰ و از دادن سبد آرای مردمی در آن، سبب شده است تا از یک‌سو نقد درون گفتمانی شکل گیرد و از سوی دیگر احزاب میانه‌رو و تندروی اصلاح‌طلب تیغ اتهام را به سمت هم بگیرند!
برادرِ روحانی چوب لای چرخ دولت گذاشت/ مردم از اصلاح‌طلبان به ستوه آمده‌اند/ افراطی‌های اصلاح‌طلب هم‌نوا با براندازان هستند/ از جبهه اصلاحات فقط ابتذال باقی‌مانده است/ افراطی‌های اصلاح‌طلب باید تسویه شوند/ بیرون رفتن علوی‌تبار را باید به فال نیک گرفت
محمدعلی وکیلی
نماینده مجلس دهم و فعال اصلاح طلب معتقد است امثال علوی تبار جز هزینه‌سازی چیزی برای اصلاح‌طلبان ندارند و براندازان باید تسویه شوند.
لزوم رفاقت به جای رقابت بعد از انتخابات
عضو حزب موتلفه:
انتخابات به نوعی صحنه مسابقه است که این مسابقه تا وقتی جریان دارد که به خط پایان نرسیده است و وقتی به خط پایان رسید، طبیعتا باید همه شرکت کننده ها در این عرصه مسابقه، دست به دست همدیگر دهند تا با کمک همه از پس مشکلات و گرفتاری های مردم برآیند.
حجت‌الاسلام پناهیان: رئیس جمهوری انتخاب کنید که مرد میدان باشد
حجت‌الاسلام علیرضا پناهیان گفت: رئیس جمهوری که بگوید «نمی‌توانیم»؛ مدیران میانی کشور نیز سست می‌شوند و از وظیفه خود شانه خالی می‌کنند؛ اما اگر مرد میدان در راس باشد تحول عظیمی را شاهد هستیم او با شخصیت خودش در میان آن‌ها حرکت ایجاد می‌کند و آن‌ها را از فساد و کم‌کاری دور می‌کند.
آخرین مطالب