به پایگاه خبری تحلیلی رهنما خوش آمدید.      آخرین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری تحلیلی رهنما دنبال کنید.      
۲ بهمن ماه / یارانه ۷‌ماه ایرانی‌ها دست این ۷۰ نفر/ خیز دوباره قیمت‌ها در بازار مسکن/ اعتراف زنگنه به دود شدن ۳۰ میلیارد لیتر بنزین با حذف کارت سوخت
گزیده اقتصادی روزنامه‌ها
مشخص است که دولت با منتفی دانستن واردات خودرو در سال آینده از درآمد اخذ شده از این ناحیه صرف‌نظر کرده و هیچ درآمدی برای خود در نظر نگرفته است.
۲ بهمن ماه / جایزه سه میلیون دلاری برای قتل ترامپ/ پای طبری به پرونده دیواندری هم باز شد/ تصمیم عجیب به نفع نجومی‌بگیران/ تامین اجتماعی ورشکسته می‌شود؟
اخبار ویژه روزنامه‌ها
مسئول سیاست خارجه اتحادیه اروپا گفت: ایران بعد از خروج یک‌جانبه آمریکا از توافق‌نامه هسته‌ای (برجام)، بسیار صبوری کرد اما در نهایت، پاداش این شکیبایی‌اش را دریافت نکرد.
عکس/ صفحه نخست روزنامه‌های چهارشنبه ۲ بهمن
عکس و فیلم روزنامه‌های سیاسی
نفس‌ها در کوچه ۳۸ بند آمد/ورزش علیه دشمن/انتظار دولت الکترونیک؛ یک کارت برای همه کارها/سفر گران شد/تب بنزینی تورم افتاد/«اشتباه» فتاح!/بازی با دست: بازی با دل/تیتر تعدادی از روزنامه‌های صبح امروز است.
۱ بهمن ماه / بارزانی‌ها از تاریخ عبرت می‌گیرند؟ / رمزگشایی از اقدام برجامی اروپا
سخن روز مطبوعات
واقعیت این است که بارزانی‌ها هرچند با حضور آمریکایی‌ها در عراق موافق اند، اما پارلمان این کشور رای به اخراج نظامیان بیگانه داده است و کرد‌ها نیز ملزم اند که به این حق حاکمیت عراق احترام بگذارند.
عکس/ صفحه نخست روزنامه‌های سه‌شنبه اول بهمن
روزنامه‌های سیاسی
ایران از ان‌پی‌تی خارج می‌شود/مردم تحریم کنندگان فجر را مات کردند/انتقام جوانمردانه در برابر ترور ناجوانمردانه /مهد دموکراسی/تیتر تعدادی از روزنامه‌های صبح امروز است.
مهندسی قدرت در مکتب سلیمانی/ اینک پروژه مهار تورم!
سخن روز مطبوعات
روز گذشته، رئیس کل بانک مرکزی از تغییر اولویت بانک مرکزی از مدیریت بازار ارز به مهار تورم خبر داد. تردیدی نیست که در سال گذشته و تا همین ماه ها بازار ارز، مهم ترین مسئله فوری اقتصاد ایران بوده است.
آنچه رهبری درباره حاج‌قاسم نگفت!
رهبر معظم انقلاب، حضرت آیت‌الله‌العظمی امام خامنه‌ای دراولین سخنرانی عمومی خود پس از شهادت حاج قاسم سلیمانی در دیدار مردم قم برخی از صفات این شهید بزرگوار را برشمردند.
آخرین مطالب