به پایگاه خبری تحلیلی رهنما خوش آمدید.      آخرین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری تحلیلی رهنما دنبال کنید.      
گزیده تحلیل های رسانه ها
این دو گروه از خواص-این واقعیت منطقه ماست-فشار اصلاح طلبان برای حذف عارف-واردات گندم در سال رونق تولید-فلات فرهنگی ایران
۱ آبان ماه / تکرار طرح‌های تکراری در بخش مسکن/ بودجه دریاچه ارومیه کجا خرج شده است؟ / اظهارات خلاف واقع جهانگیری برای تحمیل FATF
گزیده اقتصادی روزنامه‌ها
در شرایط رشد منفی اقتصادی دولت چگونه ۸۰۰ هزار شغل ایجاد کرده است؟/ درگیری‌های طولانی بانک مرکزی و صنعت ؛ از دیگر عناوین روزنامه‌های امروز است.
۱ آبان ماه / تغییر ۵۸۰ مدیر سیاسی در استان‌ها/ خبر یک وزیر از حضور زنان در مسابقات فوتبال باشگاهی/ اسامی آقازاده‌های بورسیه‌ای به قوه قضائیه رفت
اخبارویژه روزنامه‌ها
حمایت راهگشای رهبر انقلاب از پیشرفت علمی و فنی در کشور که موجب حیرت رسانه‌ها و صاحب‌نظران غربی شده، موجب عقده‌گشایی شبکه دولتی انگلیس شد.
عکس/ صفحه نخست روزنامه‌های چهارشنبه اول آبان
روزنامه‌های سیاسی
برای ایران بخوانید نه ایران مال! /نوشدارو‌های فرهنگستان! /اخذ مالیات باید همراه با شفافیت باشد/شماتیک انتخابات ۹۸/بانک مرکزی نظر دهد/ «مهرماه» بدون معلم! /تیتر یک تعدادی از روزنامه‌های صبح امروز است.
۳۰ مهر ماه / ریشه‌یابی اعتراضات در عراق و لبنان/ روایت روزنامه دولت از برکات تحریم
سخن روز مطبوعات
سعد حریری از دو سال قبل گزینه سعودی نیست و برای سرنگونی آن تلاش می‌کنند و سمیر جعجع که یک نماد اسرائیلی در لبنان است و تاریخی خونین دارد برای کسب پست ریاست‌جمهوری، به دنبال به‌زیر کشیدن میشل عون است.
عکس/ صفحه نخست روزنامه‌های سه‌شنبه ۳۰ مهر
روزنامه‌های سیاسی
سفره شام بوی نفت می‌دهد! /سوت‌زنی از مشهد کلید خورد/برای تهران چه کرده‌اید؛ گزارش دهید/ماجرای رومینگ و قبض‌های نجومی/حل مشکل کنکور در قرن آینده! /زیروبم بودجه تا ۱۴۰۰/تیتر یک روزنامه‌های صبح امروز است.
۲۹ مهر ماه / امارات ۷۰۰ میلیون دلار از پول‌های بلوکه شده ایران را آزاد کرد/ پشیمانی دولت از لغو دستور دولت احمدی‌نژاد پس از ۶ سال/ کاریکاتور توهین آمیز سعودی‌ها علیه تیم ملی
اخبارویژه روزنامه‌ها
سخنگوی پیشین دولت روحانی می‌گوید: دولت مثل پدری است که همسرش بیمار است، فرزند دانشجو دارد و خانه‌اش هم تخریب شده است (!)
آخرین مطالب