به پایگاه خبری تحلیلی رهنما خوش آمدید.      آخرین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری تحلیلی رهنما دنبال کنید.      

رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا تاکید کرد: دولتی تازه‌نفس، عازم، پرانگیزه و مظهر انتخاب مردم، ایران را قوی و قوی‌تر خواهد کرد و به حول و قوه الهی با مدیریت صحیح حقانیت جمهوری اسلامی را به رخ جهانیان کشیده و فرهنگ صحیح و انسانی برگرفته از نور اسلام را متجلی می‌سازند.

تاریخ انتشار: ۰۰:۱۹ - ۱۷ فروردين ۱۴۰۰
کد خبر: ۸۷۰۷

پایگاه رهنما :

حجت‌الاسلام علی سعیدی رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا: نظام انقلابی و مقدس جمهوری اسلامی ایران پس از طی مراحل کمال در چهل‌سالگی‌اش تداوم گام دوم خود را در سال ۱۴۰۰ و قرن جدید باعزت، سربلندی و کرامتی بی‌بدیل و وصف‌نشدنی شروع می‌نماید. شروعی که تقلای دشمنان ایران اسلامی که با خوی استبدادگری و استکباری‌شان تلاش نافرجام آن‌ها را برای غصب مجدد استقلال و آزادی و عدم وابستگی ملت عزیز ایران ناکام گذاشته است. این در حالی است که روح انقلاب اسلامی و ماهیت الهام‌بخش آن قلب ملت‌های آزادیخواه جهان را تسخیر و جریان مستحکمی از مقاومت را در درون ملت‌های بیدار پایه‌ریزی نموده است. شروع این قرن برای ایران اسلامی متمایز از قرون و اعصار گذشته و بر تارک آن‌ها می‌باشد.

در طلیعه سال ۱۴۰۰ مانند ادوار گذشته، رهبر معظم انقلاب و فرماندهی کل قوا (مدظله‌العالی) با تدابیر حکیمانه و شیوه طبیبانه نقشه راه و چشم‌انداز سالانه نظام را بابیان شعار سال ترسیم و ابلاغ فرمودند: و در بیانات نوروزی با تشریح وجوه شعار سال «تولید، پشتیبانی­‌ها و مانع زدایی»، و مواردی همچون جنایت بزرگ محاصره اقتصادی و تحریم و چگونگی برون‌رفت از آن، اهمیت انتخابات ازنظر داخلی و خارجی، ویژگی‌های داوطلبان ریاست جمهوری، شکست فشار حداکثری دشمن و سیاست‌های ظالمانه، اشتباه و بی‌نتیجه منطقه‌ای آمریکا؛ افق حرکت قوای سه گانه و مردم را تبیین و روشن نمودند.

با اتکای به خداوند متعال ملت انقلابی و بصیر و مسئولین دلسوز نظام، چشم‌انداز روشنی از انجام تکلیف درست و پیمودن مسیر عزت و سربلندی را دریافت و بر مبنای آن عمل می‌نمایند.

بی‌تردید ظرفیت‌های بالای نیرو‌های مسلح در ایجاد امنیت پایدار و زمینه‌سازی برای تولید در سایه امنیت و همچنین پشتیبانی از مجموعه‌های تولیدی و رفع موانع تولید مرتبط با مأموریت ذاتی آن‌ها پیشرو و مایه امید برای ملت خواهند بود و قطعاً یأس دشمن را فراهم می‌نماید. شکوفایی اقتصادی با تکیه‌بر توانمندی‌های داخلی و جوانان بااستعداد ان شاء اللّه پشیمانی دشمن را به دنبال خواهد داشت. تیغ کند تحریم و ناکارآمدی فشار حداکثری برای دشمن عیان و ضرر آن در آینده برای آن‌ها بیشتر خواهد بود و البته تحریم‌ها فرصت خوداتکایی و باور "ما می‌توانیم" را برای جوانان و مردم نهادینه کرده است.

این توفیق با انتخاباتی ارزشمند، دولتی تازه‌نفس، عازم، پرانگیزه و مظهر انتخاب مردم، ایران را قوی و قوی‌تر خواهد کرد و به حول و قوه الهی با مدیریت صحیح حقانیت جمهوری اسلامی را به رخ جهانیان کشیده و فرهنگ صحیح و انسانی برگرفته از نور اسلام را متجلی می‌سازند.

سیاست‌های ظالمانه منطقه‌ای آمریکا بر اساس وعده الهی مبنی بر نصرت جبهه حق شکست خواهد خورد و نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران در دفاع از کشور و اضمحلال استکبار جهانی و صهیونیزم بین‌المللی در منطقه و یاری‌رساندن به ملت‌های مظلوم و رنج‌دیده مسلمان آماده و پادررکاب می‌باشند.

به امید طلوع خورشید عدالت‌گستر و منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عجل الله تعالی فرجه الشریف) و اتصال نظام انقلابی ایران به آن نظام الهی جهانی. ان­شاءاللّه
منبع: فارس
کلمات کلیدی: دولت انتخابات تازه نفس
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین مطالب