به پایگاه خبری تحلیلی رهنما خوش آمدید.      آخرین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری تحلیلی رهنما دنبال کنید.      

رئیس دفتر مقام معظم رهبری گفت: رهبری فرمودند "نه مذاکره می‌کنیم و نه جنگی اتفاق خواهد افتاد" و همان چیزی شد که ایشان فرمودند.

تاریخ انتشار: ۲۱:۳۳ - ۰۹ بهمن ۱۳۹۹
کد خبر: ۸۳۶۳

پایگاه رهنما :

حجت‌الاسلام محمدی امروز در مراسم آیین افتتاح و آغاز عملیات اجرایی بزرگترین پروژه محرومیت‌زدایی بنیاد مستضعفان به‌ارزش ۳ هزار میلیارد تومان اظهار کرد: در آستانه حلول دهه مبارک فجر قرار داریم. همان‌طور که آقای فتاح اشاره کرد اسناد فراوانی از خاندان پهلوی موجود است و اموالی که این خاندان از مردم به‌زور گرفتند. خیلی خوب است که بگوییم چه بودیم و چه‌کاری انجام دادیم و در واقع امام کاری کرد کارستان.

وی افزود: خاندان پهلوی جنایت‌های بسیاری کرد؛  در این زمینه مسئولان فرهنگی ما چه آن‌هایی که صاحب تریبون هستند،  چه آن‌هایی که بالای منبر می‌روند، چه آن‌هایی که در دانشگاه‌ها هستند و چه آن‌هایی که در مدارس و حوزه‌های علمیه حضور دارند در این رابطه کوتاهی کرده‌اند و باید شناسنامه زندگی سراسر ظلم خاندان پهلوی بیان شود.

رئیس دفتر مقام معظم رهبری اضافه کرد: ۱۳ سال یک بهایی نخست وزیر این کشور بوده است، آن‌ها چه جنایت‌هایی را انجام داده‌اند و یکی از عوامل سقوطشان همین فسادشان بود.

حجت الاسلام گلپایگانی تصریح کرد: الآن می‌بینیم که التماس می‌کنند "بیایید مذاکره کنیم"؛ قبل از این آقا فرمودند که "نه مذاکره می‌کنیم و نه جنگی اتفاق خواهد افتاد" و همان چیزی شد که ایشان فرمودند؛ ترامپ نامرد، جانی و جنایتکار همان‌طور که اشاره کردم تا آخرین لحظه از دشمنی دست برنداشت و قاتل شهید بزرگوار سلیمانی بود و اعتراف کرد و خداوند آن‌چنان پیش آورد که در سالگرد شهادت این بزرگوار، ترامپ ساقط شد، درست یک سال بعد از شهادت حاج قاسم.

وی با بیان اینکه "دیدیم که چهلمین سالگرد انقلاب هم آمد و با همه توطئه‌هایی که آن‌ها داشتند لحظه‌ای از هر توطئه و دسیسه‌ای علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی کوتاه نیامدند" گفت: این‌ها ۱۵۰۰ تحریم در پرونده خود دارند و حتی بنده را نیز تحریم کردند.

رئیس دفتر مقام معظم رهبری با اشاره به ۸ سال جنگ تحمیلی خاطرنشان کرد: این‌ها در این استان‌های مرزی چه‌ها که نکردند و مخصوصاً در آن ایام مردم استان ایلام را هر روز بمباران می‌کردند چرا که در مسیرشان بود.  مردم آنجا چقدر کشته و شهید دادند و بر همین اساس بود که اولین سفری که حضرت آقا انجام دادند سفر به استان ایلام بود و به‌برکت همین سفر مبارک، کار‌های بزرگی در آنجا انجام شد. فرودگاه و مسائل درمانی و پیگیری‌هایی که انجام شد و  راز و رمز این موفقیت اتحاد مردم و ارتباط آن‌ها با رهبر عالی‌قدر است.

حجت الاسلام گلپایگانی ادامه داد: مردم پیرو رهبرشان بوده و خواهند بود و امروز اگر آقا لب‌تر کنند و اشاره‌ای بکنند نه‌تن‌ها در ایران ـ. و با توجه به اینکه منطقه نفوذ ایشان تنها منحصر به کشور ایران نیست ـ. و کشور‌های مختلف خدمت ایشان می‌رسیدند و می‌گفتند "دعا کنید ما شهید بشویم" و الحمدلله اگر لب‌تر بکنند میلیون‌ها نفر حاضرند جان خود را در راه نظام بدهند.

وی افزود: مسئولانی که در بنیاد مستضعفان و ستاد اجرایی و بقیه جا‌ها در جهت خدمت به محرومان فعالیت می‌کنید، این افتخار بزرگی است و به شما عرض می‌کنم همیشه تا ابد در این سمت باقی نخواهید ماند و امانتی است که خداوند به شما داده و خداوند شما را در معرض امتحان قرار داده است و روزی این امانت را از شما خواهد گرفت. سعی کنید صندوق پس‌انداز برای اعمال خیرتان در روز آخرت پر کنید.

رئیس دفتر مقام معظم رهبری گفت: تا می‌توانید خدمت کنید؛ امنیت دارید، اگر امنیت نباشد شما نمی‌توانید خدمت بکنید و این فداکاری نیرو‌های مسلح ماست از این فرصت استفاده بکنید و برای ذخیره آخرتتان کاری انجام بدهید و ان‌شاءالله در روز مبادا، گره‌گشای شما خواهد بود.
منبع: تسنیم
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین مطالب