به پایگاه خبری تحلیلی رهنما خوش آمدید.      آخرین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری تحلیلی رهنما دنبال کنید.      

عدم تردد در معابر درون‌شهری و برون شهری و جلوگیری از حضور در اجتماعات نقش مهمی در کاهش پیشگیری و کنترل کرونا ویروس دارد، لذا به مردم توصیه می‌شود برای حفظ سلامتی خود و دیگران در خانه بمانند.

تاریخ انتشار: ۱۱:۳۹ - ۰۹ فروردين ۱۳۹۹
کد خبر: ۵۷۵۲

پایگاه رهنما:

آمار ابتلا به کرونا ویروس در استان اصفهان شیب صعودی پیدا کرده و علی رغم توصیه‌های پزشکی و محدودیت‌های اعلام شده در ترددهای درون و برون شهری متاسفانه عده‌ای هنوز کرونا را جدی نگرفته‌اند و با حضور در خیابان‌ها و رعایت نکردن توصیه‌ها در بالا بردن آمار ابتلا و فوت ناشی از کرونا سهم عمده‌ای دارند.

طبق گفته پلیس راهور، تمهیدات محدود کننده تردد از بیست و هشتم اسفند ماه سال گذشته تا کنون در اصفهان در حال اجراست که کاهش تردد درون شهری و برون شهری را به دنبال داشته است.

رئیس پلیس راهور استان اصفهان با اشاره به آماده‌باش بودن نیروهای راهور، اظهار داشت: از بیست و هشتم اسفند تمامی نیروهای پلیس راهور برای پیشگیری از کرونا ویروس در حالت آماده باش هستند.

 وی افزود: از مردم در خواست می‌شود تا با عمل به توصیه‌های پزشکی و ماندن در خانه سلامتی خود و دیگران را تضمین کنند و از شیوع این ویروس منحوس به دیگران جلوگیری شود.

رئیس پلیس راهور استان اصفهان با بیان اینکه در سال جاری کمترین آمار ورود مسافر به اصفهان گزارش شده، گفت: هنوز ترددهای درون شهری زیاد است و  از همشهریان می‌خواهیم در منزل بمانند و در معابر برای پیشگیری از ابتلا به کرونا ویروس خودداری کنند.

وی تصریح کرد: پلیس نگران سلامتی افراد جامعه است و خانواده پرسنل نیروی انتظامی نیز نگران سلامت همسران‌شان هستند عاجزانه از خانواده‌ها خواهش می‌کنیم که در خانه بمانند تا هر چه زودتر این ویروس منحوس ریشه‌کن شود.

Number of Visited: 1
منبع: تسنیم
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین مطالب