به پایگاه خبری تحلیلی رهنما خوش آمدید.      آخرین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری تحلیلی رهنما دنبال کنید.      

فرمانده مرزبانی ناجا گفت: با توجه به تعاملات و رایزنی‌های انجام شده مراقبت از مرزهای مشترک در دستور کار مرزبانان ایران و پاکستان است.

تاریخ انتشار: ۱۷:۰۲ - ۱۸ آبان ۱۳۹۸
کد خبر: ۴۳۳۷

پایگاه رهنما :

سردار رضایی ظهر امروز در حاشیه بازدید از یگان‌های مرزی منطقه بلوچستان اظهار داشت:  با توجه به تعاملات و رایزنی‌های انجام شده مراقبت از مرزهای مشترک در دستور کار مرزبانان ایران و پاکستان است.

فرمانده مرزبانی ناجا با اشاره به اینکه میان جمهوری ایران و دو کشور افغانستان و پاکستان روابط خوبی برقرار است، ادامه داد: سال گذشته مشکلاتی در مرز مشترک با پاکستان داشتیم که با رایزنی و پیگیری‌های انجام شده توسط مرزبانان دو کشور این مشکلات رفع شده است. با تلاش‌های صورت گرفته اخیراً اقدامات مثبتی جهت تسهیل تردد زائران پاکستانی در مرز میرجاوه صورت گرفته که این موضوع نمونه‌ای مصداقی از روابط خوب دو کشور ایران و پاکستان است.

وی با اشاره به مرز دریایی مشترک ایران با کشورهای پاکستان و عمان، خاطرنشان کرد: قرار است در این سفر از بازدیدی از مرزهای دریایی داشته باشیم و در همین راستا برنامه داریم جهت ارتقاء تعامل با گارد ساحلی پاکستان برنامه‌های مشترکی داشته باشیم تا امنیت مطلوبی را در دریا و سواحل برقرار کنیم.

منبع: تسنیم
کلمات کلیدی: ناجا مرزبانی بلوچستان
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین مطالب