۵۹۲۷۳ بیمار کرونایی بهبود یافته‌اند /۱۲۹۴ ابتلای جدید در کشور شناسایی شد
جهانپور:
سخنگوی وزارت بهداشت ضمن تشریح آخرین آمار مبتلایان به ویروس کرونا در کشور گفت: ۵۹ هزار و ۲۷۳ نفر از مبتلایان به کرونا بهبود یافتند؛ مجموع جانباختگان این بیماری در کشور به ۵۲۰۹ مورد رسید.
گردشگری جهانی تا سال ۲۰۲۱ تعطیل خواهد بود؟! / طوفان بحران اقتصادی در انتظار کشور‌های اروپایی
گردشگری از بخش‌های اصلی اقتصادی بود که بعد از شیوع کرونا، بیشترین آسیب را دید و فعالان این حوزه پیش‌بینی کرده‌اند که این صنعت تا سال ۲۰۲۱ تعطیل خواهد بود؛ کشور‌های اروپایی از جمله فرانسه و اسپانیا بیشترین لطمه اقتصادی را از این ناحیه متحمل می‌شوند.
وداع تلخ یک پزشک با دوقلوهایش در شب تحویل سال/ «نفس‌گیر» از هم‌نفس‌شدن پرستاران و بیماران کرونایی می‌گوید +عکس
گفتگو با کارگردان نخستین فیلم مستند درباره کرونا؛
خیلی از پزشکان و پرستاران حتی دو هفته به صورت مستمر بود که خانواده‌هایشان را ندیده بودند و فقط از طریق تماس تصویری با آنان در ارتباط بودند.
آخرین اخبار کرونا|‌ رئیس رؤسای دانشگاه علوم پزشکی از بازگشایی اصناف ‌پرخطر ‌/ احتمال اوج‌گیری کرونا در ۲ هفته آینده / قدردانی ‌‌خادمان ‌امام رضا (ع) از کادر درمانی + فیلم
این روزها همه‌جا صحبت از جولان ویروس کروناست؛ ویروسی که از چین شروع شده و دامن خیلی از کشورها از جمله ایران را هم گرفته است.
نقش گروه‌های مردمی در مقابله با شیوع کرونا در ایران
گزارش
از همان روزهای نخست اسفندماه سال گذشته که بحث کرونا ویروس در ایران مطرح شد، فضای مجازی غرق فداکاری جامعه پزشکی شد و به خاطر حساس بودن کار آن‌ها و جانفشانی برای حفظ سلامت مردم و جامعه به مدافعان سلامت نام گرفتند
اختصاصی|جزئیات جدید از کاهش روند ابتلا به کرونا در کشور / روند ابتلا نزولی شد / برای عبور از بحران ‌مردم باید همکاری کنند
معاون‌کل وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: خوشبختانه بعد از یک ماه گذشته شاهد کاهش تعداد فوتی‌ها از کرونا بودیم که این تعداد به زیر صد نفر رسید و کاهش چشمگیری نسبت به روزهای گذشته داشته است.
آخرین آمار کرونا در کشور / ۴۹۹۳۳ بهبودیافته و ۴۷۷۷ جان‌‌باخته + نمودار
سخنگوی وزارت بهداشت ضمن تشریح آخرین آمار مبتلایان به ویروس کرونا در کشور گفت: ۴۹هزار و ۹۳۳ نفر از مبتلایان به کرونا بهبود یافتند؛ مجموع جانباختگان این بیماری در کشور به ۴۷۷۷ مورد رسید.
معاون وزیر بهداشت: ‌از شیوع بیشتر کرونا ‌جلوگیری کردیم ‌/ ‌پیش‌بینی غربی‌ها مبنی بر مرگ ۷۰۰هزار نفر در ایران غلط از آب درآمد‌
معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: با کمک خداوند و تلاش شبانه‌روزی مدافعان سلامت و دستگاه‌های مسئول توانسته‌ایم مانع شیوع بیشتر ‌بیماری کرونا در کشور شویم.
در سها و فرصتهاى یک اپیدمی در عرصه حکمرانى
یکی از ویژگی‌های هر سیستم هوشمندی، تلاش برای تبدیل تهدید‌ها به فرصت‌هاست. ویروس کرونا که هفته‌هاست کل دنیا را درگیر خودساخته، تهدیدی است که درعین‌حال واجد برخی درس‌ها و فرصت‌ها در شیوه حکمرانی نیز هست.
آخرین آمار کرونا در ایران؛ تعداد مبتلایان به ویروس کرونا به ۷۱۶۸۶ نفر افزایش یافت
تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در کشور به گفته سخنگوی وزارت بهداشت افزایش یافت.
قبلی۲بعدی